Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Interiér rímskokat. kostola, Karlova Studánka

Kostol je z 18 storočia, na ľavej strane veľa dverí na stene sú ešte pôvodné zachované maľby. Fotené cez sklo, rybie oko Nikkor 2,8/16 mm.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
daniela-quadrantid

páči veľmi

mbfotoblog

zaujalo

Copaty

páči+++

Inkognito

+++

Echinocactus

Pekne odfotené. Páči sa mi !

SONY-Cyber-shot-6.0

monumentálny je obsah myšlienky... *****

pterodaktyl

***

oto56

zaujalo

ppp

veľmi pekná ... i miesto....

petokato

na to, že je to cez sklo až prekvapivo dobré. slabé náznaky chromatickej aberácie, ale s tým má problém asi každé rybie oko. svetelne výborné

Ján-K.

Ďakujem Bengri a Iwko! Pre Iwko: Bohužiaľ, ten oblúk je hneď za dverami cez ktoré som to fotil a nedostal sa celý ani do nekorigovaného záberu rybieho oka. Samozrejme, že korekcia skreslenia si tiež vyžiadala svoju daň ... A keďže som to fotil cez sklo, dozadu sa ísť nedalo, lebo by boli v zábere reflexy na skle, ktoré by záber prakticky zničili. Takže politika menšieho zla ...:-)

Iwko

Skoda tono urezaneho obluka na strope

Bengri

veľmi pekné

Ján-K.

Ďakujem Gabika a Ivanko! Mám radosť, že sa fotečka páči! Pre Ivanka: Je to tam skutočne nádherný kraj! No a minca na tom tanieri už bola, cez zasklené dvere sa tam nedala dať. Ale zato pred dverami bola v stene pokladnička na milodary. Tak tam som dal ...:-)

Novy-Ivanhoe7

Moc pěkné, vidím, že to tam poznáváš ten kraj trošku ze všech stran, já tam byl v 1976 roku v Jeseníku :-). Apropo vidím, že jsi dal i minci když jsi vstoupil :-)

Chaine

Fúha, fúha, tak toto je utešená fotočka, paráda Janko!