Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Na zámku Bučovice

Konkrétne sa jedná o výzdobu stropu jedálne. Je naozaj prekrásna. Vrele doporučujem zastaviť sa tam, zámok je priamo v Bučoviciach asi 300 m od hlavnej cesty z Brna smerom do Uherského Hradišťa, resp. Trenčína. Je to fotené z ruky, osvetlenie nebolo najlepšie, to je vidieť i z exifu.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Echinocactus

Páči sa mi.

pepo55

pekný strop..

komodor

pekná

Ján-K.

Ďakujem Vám všetkým za návštevu a pekné komenty! Som skutočne rád, že sa Vám fotka páči! Domnievam sa, že veľkú zásluhu na tom má aj Nikon Df, ktorým je fotená. Už pri prvých testoch dostal tento designovo nádherný retrofoťák prezývku Kráľ šera za svoje úžasné výkony pri nízkej hladine osvetlenia. Práve preto je dodnes tak veľmi obľúbený u divadelných a nočných fotografov. Má ešte jednu unikátnu vlastnosť - je to jediná digitálna zrkadlovka, na ktorú sa dajú použiť staré objektívy s prvým bajonetom Nikon, teda Non AI objektívy. Takže na foťáku z r. 2014, ktorý vypadá ako filmová zrkadlovka Nikon FM z roku 1985 máte objektív Nippon Kogaku (pôvodné označenie objektívov Nikkor) z r. 1956 a všetko to spolu perfektne funguje.

hortinka

Človek žasne nad šikovnosťou majsrov aj nad pevnou rukou fotografa

whitehill

Janko, super - poznám to, ja tam chodím každý rok - tiahnu ma tam fuchsie........***** ešte po ceste do Brna doporučujem naštíviť hrad Buchlov, je nad Bučovicami v kopcoch.

hasič

To boli umelci čo to takto krásne dokázali v tej polohe vymaľovať...

jully

veľmi pekný objekt aj foto

Tiger

Sixtinska Kaplnka? :-DDDDDDDDDDDD

duzo

Podarilo sa to aj 1/30 sek z ruky.Vydarené a pekné foto.

ppp

ozaj prekrásna - aj fotografia

J.BOND

ako rekmarek ...

rekmarek

páči sa mi