Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Prístav Nussfjord

Nussfjord je stará rybárska osada, zapísaná v UNESCO. Rybolov trvá dodnes, ale spracovanie rýb ukončili v 90 rokoch minulého storočia.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Loxodonta

Pekné

don

Pekný záber

chocan

pekné farby

Ján-K.

Ďakujem Vám všetkým za návštevu a pekné komenty! Vzadu vľavo v tých budovách bola továreň na spracovanie rýb a pri tom prázdnom móle pristávali rybárske lode a vykladali svoj náklad. V továrni okrem iného vyrábali aj konzervy s tresčou pečeňou a medzi jej zákazníkov patrilo aj vtedajšie Československo. Dnes je tam veľmi pekné múzeum a celá rybárska osada je chránenou pamiatkou.

Echinocactus

Páči sa mi.

jocai968

krásna fotka a aj krajina

Delilah

pekné f.

FlogAZ

Súťaže ako World Press Photo dokazujú, že často zvíťazí fotografia so silným emocionálnym nábojom pričom po stránke technickej kvality a kompozície by sme na nej našli množstvo chýb.Emócie sú nad rozumovým správaním (vývinovo) a preto sú ich prejavy silnejšie✌️

Iveta-Zdenko

Ja rad farebne, ale biele oblaky by nemali byt farebne presaturovane, plus ten tmavy flak na oblohe, ta modra preraża aj v tienoch na pontone a mostiku. Kompozicne zbavit sa tych skal na lavo dole a aj toho obrezaneho komina, ci co to je zlava na streche.

Ivan19

Fotografia sa nemusí páčiť každému nech by bola akokoľvek dobrá! Pre mňa kvalita, umelecký dojem📸👏👏👏...

FerSa

... paráda