Nahrajte fotku z vášho zariadenia

stoparka?

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Tiger

Tato je lepsia nez ta *topkova*, ale ma iba 7 pos**nych hlasov... To jsou paradoxy...V. Havel :-D

vnuk-J.C

ty vole jo!

Chromec-J

este rat dakujem

stekophoto

Juraj, tu na pôde amatérskej komunity sa tolerujú aj nie zrovna zdarilé práce. Toto, čo si sem zavesil už nepodlieha nejakému správnemu, vyumelkovanému cvaku za daných svetelných podmienok, kde svetlá a tiene harmonizujú s podmienkami v reálnom svete. Toto je makačka na hlavu a tvorivého ducha v tebe/nás. Osobne chcem vyzdvihnúť tvoju odvahu a hlavne chuť "vypotiť" (obrazne) svet v našich farbách, náladách a situáciach. Okrem toho, že tu bolo už veľa povedané, ja už nemám čo dodať, len toľko, aby si pri takejto tvorbe zotrval (možno, aby som nebol sám).

vevurkad

Presne tak ako bolo spomenuté, zámer dobrý, tieň sa dá prerobiť. Pri montáži fotiek je ozaj potrebné dať pozor na každý detail aby to bolo realistické. Inač farebne sa mi to páči.

dido

Chcel by som vedieť robiť také obrázky :)

jupis

+++

petokato

ono páči sa to aj mne. a na chybách sa učíme všetci ... nabudúce to zas bude lepšie :-)

Chromec-J

ano o tom všetkom viem :D ale lepšie som to nevedel spravit, ale napriek tomu sa mi to pači :D

petokato

zámer fajn. realizácia má technické (či grafické) nedostatky. 1. roviny fokusu. ona je ostrá, cesta kúsok za ňou (vidno to napravo od nej) je už rozmazaná a auto, ktoré je ešte ďalej je zase ostré. nemá to logiku, preto to prezrádza výraznú editáciu. viac fokusov sa dá spraviť šikovne aj tak, že to oko diváka "zožerie" ako niečo prirodzené 2. tiene. ...možno ona aj je stopárka. ale jedine v krajine dvoch slnc...

JFK

sorry ... nejdú tiene opacnym smerom?

JFK

pekná prácička v ps :-)