Nahrajte fotku z vášho zariadenia

líštičky - odkiaľ ste?

Toto som objavil pri upratovaní archívu. Ani neviem odkiaľ to presne je a ani ako to presne vzniklo... Hľadal som zdroj, porovnával čas, miesto, no aj tak som si nie celkom istý. Najpravdepodobnejšie to bude z akejsi výstavy elektroniky, špičkových TV a fotoaparátov, kde bežali rôzne reklamné filmy. Je to dôkaz o postupe elektroniky, zvlášť TV, kde človek má pocit skoro až reálnosti. Foto je akási obdoba tohoto: http://flog.pravda.sk/co-prinasa-zivot.flog?foto=562770 * Napriek tomu, pre potešenie oka to sem dávam.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Giovanni266

Nadherny zaber!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P-1956

toto budú asi líštičky kmotričky

Ludmar

Odpoveď máš u mojej veveričky.

SONY-Cyber-shot-6.0

@Ludmar Hodnotenie nie je predsa povinné. Domnievam sa, že v texte k foto som dostatočne uviedol a objasnil, ako to asi vzniklo. Dnešná TV a foto technika ide fantasticky dopredu. Jej využitím a kombináciou je možné dosiahnuť už aj také foto, ktoré som zverejnil, pričom fotoaparát nie je nič moc... Ako a kam by si potom zaradil "úspešné" foto robené v ZOO, cirkusových klientkach, v chovných oborách? Uviedol som predsa jasne, že to je pre potešenie oka.

Ludmar

Tak toto je fantastický nápad !!! Najmä pre nás starších. Sadnem si pred kvalitný televízor, naladím si prírodopisnú reláciu a mám nádherné zábery prírody, zvieratiek, kvetov - bez problémov. Dám to na náš flog a som najlepší z najlepších. Čo na tom, že mnohí kolegovia si dajú tú námahu (veď je to vlastne ich koníčkom) fotiť zvieratá priamo v prírode a prinášajú nám krásne zábery z ich potuliek. Ak je to naozaj fotené z TV obrazovky tak by som foto okamžite stiahol z flogu !!! Alebo uverejnil, ale so zákazom hodnotenia. Takýto nevhodný príklad veľmi láka ho napodobniť a potom tento flog už nebude o fotografovaní. Ak to nie je fotené z TV tak sa Ti za túto poznámku hlboko ospravedlňujem.

Jar3

krásne

SONY-Cyber-shot-6.0

Ďakujem Vám všetkým za návštevu a názory. Prehľadal som všetko možné, no najbližšie bude asi @PaliG. V dnešnej dobe sú už aj TV s fantastickou rozlišovacou schopnosťou a pri troche šťastia, že to je foto z plazmovej obrazovky, to je ozaj ťažké rozpoznať. Dôkazom toho je aj toto foto: http://flog.pravda.sk/co-prinasa-zivot.flog?foto=561462 Niektoré foto je ozaj potrebné upraviť vo fotoschope, no iba ak to má akýsi cieľ a účel. Samozrejme, že originál bez úprav je originál.

PaliG

nechcem sa nikoho dotknut ale vyzera to ako odfoteny obrazok...i ten exif dost napoveda...

greenhorn

dobrý úlovok

Ján-K.

Veľmi pekná! Aj do učebnice prírodopisu by sa hodila!

and

pekné foto si našiel :-)

sasenka-vlcica

sú nádherné

hasič

Krásavica!!!

Inkognito

pekne momentka +++++

lubi

pekné foto

FDV-VP66

Pekné f.

gombicka94

krásne

nefotim

podarilo sa

golopeter

Potešilo oko +++ :-)

alentica

veľmi pekné...potešilo

jully

krásne

duzo

Bezva záber.

kajka

jejo kmotričky! krásne!

konvalinka

múdro sa tvári! :-)

RasG

fíííííha / parádička! ako z rozprávky alebo pekného prírodopisného filmu

Johny18

Dobré