Nahrajte fotku z vášho zariadenia

bobulová..:-)))

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Pancho

Gratulka.

pterodaktyl

ďakujem!..:)

joha

skvelá práca, gratulujem...

SONY-Cyber-shot-6.0

Keď som toto zbadal, hneď som si pomyslel, že autor sa s tým pohral. Vzniklo čosi, čo je pútavé, príjemné a tým aj pekné, čo dokáže zaujať...

pterodaktyl

Ďakujem:-))))

hortinka

Gratulujem, je to super

leVarie

dobré ... i pokusy....

milkafoto

veľmi pekná.

Karol

ok

Jarmila

aj mne ,aj Tvoje pokusy :-)

duzo

Páči sami.

pterodaktyl

..ono to bolo takto:-)..išiel som vyniesť smeti, chvíľku pred tým sa zatiahlo a začalo jemne popŕchať a aj pofukovalo. Na mojom displeji vidím akurát tak to že som nafotil, viac nie.:-) Nacvakal som pár sérií snímkov postupne znižujúc intenzitu blesku tohoto tu hore... Doma v notebooku som zistil že to nie je to "pravé orechové" a tak som sa pre ten konárik vrátil s úmyslom, že sa s ním pohrám doma. Zistil som ale že úsporné žiarovky pre ten účel nie sú dobré a tak som skončil pri pokusoch s o sviečkou...toľko k mojej profesionalite..:-))) Tento exteriérový záber som nakoniec "dorobil" v PS sedmičke..:-)

pterodaktyl

Pre Ludmar: súhlasím, čierne pozadie je už moja práca, lebo pôvodné pozadie je jedna šedá stena a postupne som uberal z intenzity blesku kvôli tomu pierku.. Potom mi to nedalo, som sa vrátil a celé to zobral domov a tam experimentoval so sviečkou..:-)))

Ludmar

Zaujala. Trocha by sa žiadalo nasvietiť aj zo zadu zhora. Viac by si objekt "odpichol" od čierneho pozadia. Inak celkom fajn.

nefotim

vymáknuté, fajnota*

hasič

Fajn...