Nahrajte fotku z vášho zariadenia

..názor na súťaž

Jedným zo základných pravidiel súťaže je to, že súťažiaci sa nehodnotia medzi sebou, preto sú rozhodcovia a poroty.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
pterodaktyl

...ešte niečo. Vo všeobecnosti Vám vždy píšu že čo chce ten, onen - jednotlivec, lebo každý myslí na seba a neberie do úvahy to, že sa nedá každému vyhovieť...ja som sa snažil iba nájsť čo najoptimálnejšie riešenie tak ako pre prevádzkovateľa tak aj pre "flogerov"

pterodaktyl

Nás, čo sme to odmietli netreba brať ako urazených ješiťákov, predsa z tejto situácie nemáme žiadny osoh, práve naopak, nemôžme súťažiť a spravili sme to preto, lebo s tým nesúhlasíme a chceme, aby tento server bol dobrý a napredoval...a aj preto treba robiť správne rozhodnutia.

pterodaktyl

...tu boli kvôli obyčajnému neškodnému bodovaniu osobné útoky a urážky, tu zmizla akákoľvek úcta voči druhému a pri vidine 500 eur to bude ešte horšie. Viem že ste to mysleli dobre, ale podľa môjho názoru to čo sa na Vás po tomto zosype bude stonásobok čo v "kauze vareška". Kvalitu "flogu" zvýšite správnymi rozhodnutiami a veľkosť človeka ako aj vedúceho pracovníka je aj v tom, že si prizná mylné rozhodnutie a spraví nápravu....

pterodaktyl

@pravda: cením si že ste reagovali. Mne je jasné, že máte plné právo určiť pravidlá súťaže, ja som iba vyjadril svoj názor, berúc do úvahy to čo som tu doteraz zažil. Nič nie je objektívne a vždy bude niekto nespokojný, to je pri súťažiach tak staré ako samotné súťaže. Ale dá sa to aspoň eliminovať, lebo toto, neberte to v zlom, je extrém a je to kontraproduktívne. Nemám ani záujem vyvolávať revolúciu, skôr naopak, napísal som Vám preto, aby ste to, ak sa dá prehodnotili a mysleli aj na to, že sú tu fakt rozliční fotografi čo sa týka skúseností, vybavenia ako aj veku...to prirovnanie amatérského šoféra voči pilotovi F1 som nepísal náhodou. Viem že editorské výbery sa na iných serveroch osvedčili a myslím si že je tu dosť fotiek, ktoré by vydavateľstvo mohlo s kľudným svedomím použiť. Vás ako administrátora a samozrejme Pravdu, prevádzkovateľa musia rešpektovať členovia flogu a aj to je dôvod, prečo by ste to mali vy určiť a to jednoznačne bez akýchkoľvek polemík, v tomto prípade je to anarchia. Ak napíšete mená komisie, čiže poroty, to je garantom fér hry. Tu toho všakovakého vyvyšovania a arogancie bolo dosť a vyvolali to neškodné topky a teraz sa jedná o 500 eur, tu sa bude virtuálne vraždiť, ja osobne nejdem súťažiť za týchto podmienok, ako ani hodnotiť súťažiacich, lebo mienim byť nestranný...pekný večer želám a opakujem, nepísal som to v zlom, ale preto, aby to bolo objektívnejšie.

Pravda.sk

Na stránke Varecha.Pravda.sk sme v minulosti mali veľké problémy so súťažami, keď víťazov (najlepší recept týždňa) vyberala každý týždeň redakcia. Ľudia nás zaplavovali kritikov, pretože vraj redakcia nevybrala správny recept, že redakcia niekomu nadržiava a naopak niekomu krivdí. Vznikli hádky a problémy až sa súťaže zrušili. Neskôr sme skúsili obnoviť súťaže, kde hlasovali návštevníci Varecha.sk sami (sami používatelia!) za recepty na nejakú tému mesiaca, bol s tým problém, že sa veľa ľudí snažilo "napasovať recept" na súťaž. Ak sme mali súťaž o najlepší recept zahraničnej kuchyne, tak zrazu pri veľa receptoch pribudlo prídavné meno "o krajine pôvodu receptu" a používatelia sa hnevali, že klesá úroveň súťaží na Vareche. Skúsili sme 3. štádium, kde sme stále nechali hlasovať používateľov, každý mesiac za najlepší recept na ľubovoľnú tému. Hádky ustali a všetci sa upokojili. Predpokladáme, že súčasný model súťaže je v súčasných podmienkach najvhodnejší. Súťaž je už vyhlásená, veríme, že dopadne dobre a vyhrajú pekné fotografie.

Stanislav-Orolin

Zrazu sa tu objavujú flogáči, čo rok, dva aj tri tu o flog ani nezakopli. Teraz chcú vyhrať 500 €.

Ursula

pridávam sa

Inkognito

Suhlas

whitehill

ja sa pridám, môj názor je ten istý.....

hasič

Súhlasím!

dudros

súhlasím !

pterodaktyl

...smutné je to, že keď sa tu začali zmeny, tak každý písal niečo adminovi a dožadoval sa toho a onoho. Keď sa ale jedná o toto, tak nie. Človek sa ozve aj preto, lebo chce, aby každý mal rovnakú šancu, štartovaciu pozíciu. Svoju fotku by rád videl v novinách napríklad dedko, aby to mohol ukázať vnukom, alebo aj nejaké dieťa, ktoré má talent, ale nemá ešte skúsenosti a bol by to pre neho dôvod, aby pokračovalo vo fotení. O bodovaní medzi sebou je zbytočné písať, každý rozumný človek si o tom myslí svoje a to, že treba mať kategórie je predsa tiež jasné, veď niekto s kompaktom nemôže konkurovať profesionálnej fotke krajinky, ktorá bola fotená špičkovou optikou a filtrami. Žiaľ vidina 500 eur v dnešnej dobe je silný hnací motor...

Copaty

presne jak píšeš +++