Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Mlada Boleslav

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
DEFences

Áno, pravda je v každom z nás... :-D

Bibuska

so vsetkymi suhlasim...

DEFences

Výýýborne!

Vamp_girl3

paci

DEFences

...haaa... veď kto by nemal... ...bolo to najlepšie (a zároveň aj jediné) auto na našich (nie len) slovenských cestách!

stefano

mam velmi dobre spomienky na to auto.

DEFences

Tak o tom ani reči! Slúžili! V porovnaní s Anglickom... tie ich smiešne trojkolky (ak si spomínate na Mr. Beena, tak práve on v mnohých častiach so svojim "Minikúprom" spomínanú modrú "trojkolu" vyvrátil, alebo posúval a pod.)... MB by anglickú trojkoleču zlisovala a stavím sa, že by z nej neostal ani papier, "kdežto" na MB ani škrabanec. Heh... veď môj holiaci strojček má väčší výkon, ako "anglické pýchy"... nehovoriach o kvalite karosérie (najskôr z PVC/laminátu :-D ). Avšak nie som zástancom starých áut. Teda ani MB, ktorým na ich dobu nemôžem nič vytknúť, ma dnes nijako neohurujú. Prekvapuje ma iba to, že ešte stále chodia. (ale to asi každého) No papajú zo 7-8 litrov na stovečku a práve takúto spotrebu má pri šetrnej jazde aj Audi A6, V6, 2,5 TDI môjho uja... :-D Ak by som ale chcel jazdiť šetrne s 1,1 litrovým motorom, tak to by som bol z bodu A do bodu B prepravený skôr bicyklom ako "autom". Čiže, neviem, či si moje ďalšie auto zaobstarám práve MB.

moni-1

Veru tak, môj sused ju mal ako projektant 5 rokov v Alžírsku a párkrát ho chytila aj piesková búrka.Keď sa vrátil, vyčistili ju od piesku a dodnes na nej behá. Tiež ju má okolo 30 rokov.

Duscho

naša MB nám slúžila 20 rokov a prešli sme s ňou celé Česko-Slovensko a vždy sme šťastne dorazili do cieľa :) ach kde sú tie časy

moni-1

No, myslím, že vyháňať ich z ulíc nie je veľmi pekné, pretože roky nám slúžili a málo sa aj kazili a spomeňme si, ako sme sa pýšili, keď sme si ich nové doniesli z predajne a koľkým pomohli pri stavbách domov..... My máme dve takéto a stále slúžia,hoci majú 29 a 24 rokov a mám aj nové, ale s týmito prejdem aj po takých jamách, kam sa s novým neodvážim kvôli nízkemu podvozku a hlavne spojleru. Takže všetka česť a vďaka za dobrú službu, milé škodovečky babičky.

DEFences

...tiež si myslím! No ale ani chudobnejším sa pridlho kráčať nechce...

Duscho

a už by bolo naozaj načase aby to zmizlo z naších ulíc a ciest :)

DEFences

:-D Stará, dobrá... ...len dobre, že nie moja. :-D

Duscho

jo