Nahrajte fotku z vášho zariadenia

...

Ďalšia zo spoločného fotenia :) Photo: Diana Kradgača photography (FB) Model: Nikola Lanczová Make up: Eva Šuchterová instagram: dianakradgaca

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
vevurkad

fajn, páči kontrast modelky s okolím. Len tá ostrosť neviem čim to bude no skôr hádam na PP Bo všetky fotky sú tak trocha rozmazané.

petokato

tu už kvalita viditeľne pokrivkáva. prostredie, modelka, póza, to všetko je fajn. ale na typ fotografie, ktorý sa snažíš robiť sa zvyčajne používajú najkvalitnejšie foťáky aj objektívy. @rossayphoto tu začínala s podobnou technikou aj kvalitou. lepšou technikou a štúdiom postprocesu kvalita jej fotiek poskočila rapídne nahor (napriek tomu sa mi obsahovo viac páčia tvoje fotky :) ). viem, že cenový rozdiel medzi APS-C a FX foťákom je výrazný, takisto je ale rozdielna aj výsledná kvalita fotiek. v tmavých partiách tu už priveľmi vystupuje šum. v jasných sa zas stráca priveľa detailov. takisto farebne to mohlo byť zaujímavejšie. s ohľadom na obsah napr. citlivo spravené retro. asi robíš aj nejaký ten postproces. ale fotka ako táto by si podľa mňa zaslúžila čosi viac..

majina

toto si pekne spravila,pači

Diana-Kradgaca

pekne ďakujem :)

kajka

super,páči!

Inkognito

lepsie a lepsie ;) +++++