Nahrajte fotku z vášho zariadenia

HX250.D

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Malachovsky

ja som to sem dal koli tomu .aby do mňa ryli :D

truhlik

co donho ryjete... predtym tam vozil malachovsku, tak tam sa mesti reprakov a reprakov,,,

Malachovsky

subák nereve , niesom nástročný , sanitku vidím mám oči , škoda kufra by som ho zaplnil na max ako by sa dalo a aj časom zaplním , a tlmenie nepoznám :D dynamat , na koli klasike by som subák nedával stačí vytmiť kompretka dvere a kvalitné repro..ja počúvam to čo málokto:D

cicka1980

ako , a kto vravel že to musí revať na plné pecky , a o vytlmený auta si už niekedy počul ?

espero

...že filharmonii...he he he ...ludia sa obzerajú či kolotočiari prišli alebo z blázinca niekoho zase vypustili. Vo filharmonii sa počúva hudba a nie rachot pre tých čo nemajú hudobný sluch.

cicka1980

ako dovolím si nesúhlasiť Malcoon mám známeho , on má síce kombík , ale ma v ňom vúfer , a počúva klasiku , a hrá to ako keby si sedel v nejakej filharmónii .

nobody

take male auto a este to natrepat dnu, kde das foto material..?!?!/ napada ma vtip: Autobus bol tak natrieskany ze este aj sofer stal !!! Tu v tomto pripade nie je daleko od toho !!!

Pista

Násťročný potom nepočujú sanitku a pod....ale keby som mal násť tak asi hej

malcoon

načo to tam je ??? tuc tuc tuc...tak pre nastrocnych...

DUDIS

foto slabé ale hodil som 5 sa mi páči niečo také ale z praktických dôvodov nemám stačia nejaké 4 repro vo dverách inak šogor má niečo podobné a v aute to pekne vrie... ale najlepšie keď sa niekde zastaví a pustí muzička a zlepšuje sa náladička.. vtedy sa ten zvuk oplatí - no sko som spomenul je to len pre slobodných...