Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Leto pri jazere

Vodárenská nádrž Bukovec pri Košiciach

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Pato

pekne mas tie krajinky

kalikami

nezabudka 1, nemajú málo hlasov, však 32 krát hodnotené, ja väčšinou len klikám na hviezdičky a to stačí. Dladislav má krásne fotky, keď sa nimi pokocháš, tak to super :o)))

Chaine

fajnove foto :)

dladislav

Vďaka amigo, vďaka všetkým, ... pri fotení aspoň u mňa ani tak ne ide o nastavení foťáku a používaní filtrov ale svetlo je to čo je najdôležitejšie, čas kedy fotiť. Čo sa týka dodatočných úprav , môj pohľad na fotografovanie je taký aký ho prezentujem vo svojích fotkách, možno viac farbený, viac skrášlený ako skutočnosť, možne je to gýč, ja neberiem fotografovanie ako disciplínu či dokumentaristiku, upravujem svoje fotky tak ako sa my páčia vizuálne lebo vizuálne ich prezentujem, a keď sa nájde niekto komu sa páčia, priznávam sa bez hanby že som rád. Možno, keď už prejde dosť času, prídem na to že možno sa to dá aj inak, ale každý musí tú svoju cestu prejsť sám. Prajem Ti dobré svetlo.

amigo123

Tvoje fotky sú skutočne krásne, len mi poraď ako narábať s tými filtrami, ktoré vnášajú zvláštnu atmosféru. Všimol som si, že túto techniku používate viacerí lovci dobrých záberov. Moj názor je, že pokiaľ pracuješ s filtrom už pri snímaní tak nemám výhrady. Ak je však fotka dodatočne upravovaná hoci vo Photoshope už jej výpovedná hodnotá je diskutabilná. Nič to nemení na mojom názore, že vkus Ti nechýba a fotky sú veľmi pekné. Vieš aj mi amatéri sa chceme podučiť technike fotenia aj keď ona skutočne nie je všehomúca. Technika veľakrát klame zmysly. Držím palce.

ruth

je krásna, fotíš veľmi fajnovo a to s tými hlasmi je na pováženie ...

dladislav

vďaka za Tvoj hlas Nezabudka

nezabudka-1

keď už Tvoje fotky majú málo hlasov ,tak niekde je chyba...55

Sjuzi

ok

klein

velmi pekne a vydarene foto *****

stuhol

máš to pekne ostré už od kameňov fajn