Nahrajte fotku z vášho zariadenia

...kam kráčaš? flog

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
SONY-Cyber-shot-6.0

Kedy toto upraceš? Nech sa sem kedykoľvek pozrem, tak horizont máš stále "šejdrom". Aj som skúšal nakloniť monitor ... a nič. :-))) Napísal si mi, že som to naklonil doprava. Dúfam, že Ti pohľad na tú hladinu, ktorá je vraj u Teba zobrazená šikmo, nespôsobil vyliatie vody na klávesnicu... Daj si to foto do nejakého programu a porovnaj rovinu ľavej strany, kde je hladina vody. http://flog.pravda.sk/co-prinasa-zivot.flog?foto=495984

Sabina-Fojtíková

Principiálne záležitosti sú ako čiernobiela fotografia.

Sabina-Fojtíková

... aj ja. Napriek tomu, že som od prírody taká sprostá. :)

DuPe

..o Ficovi v Biblii?...ja som to vedel!!!!!

Sabina-Fojtíková

To nemám zo seba, písali to už v Biblii - Hossana a Ukrižuj.

Sabina-Fojtíková

... čojaviem... ? Povedala by som, že napríklad Ficovo skóre hlasov je o tom, že tí čo ho vytiahli hore, na ňom visia a raz ho stiahnu dole. Je to o tebe... :)

DuPe

predaj je vždy...o kupujúcich,nie o predajcoch

Sabina-Fojtíková

Bohvie, prečo sa komercia lepšie predáva a umenie viac cení. Ale človek by mal mať odvahu nezapredať svoju večnosť. Odvahu uživiť ju... (odpustite mi tento lyrický vstup, kajám sa...:) )

Sabina-Fojtíková

... myšlienka, obraz - stopy vtákov v oblakoch (podoba lietadiel) - tak to je špica. Gratulujem, Dušan! :)

DuPe

ja neviem či je...viem len,že už autorstvo a zakaz kopirajtu tu mnohích irituje :)

SONY-Cyber-shot-6.0

@DuPe Myslíš, že je na niektorých Tvojich foto aj čo závidieť? (To platí pre každého, čiže neber to osobne). Niektoré sú ozaj vynikajúce, ktoré dokážu na prvý pohľad zaujať každého (skoro každého). Niektoré ozaj akosi donútia zapozerať sa a "čumieť" nad obsahom, témou, samotným dejom, ale aj celkovým výrazom, často aj neopakovateľným, jedinečným okamžikom a šťastím, že si to dokázal vystihnúť. Tie stopy v snehu sú vynikajúce a dávajú význam vďaka opisu ... kam smeruješ.... Pridám niečo podobné, čo vídavam každé ráno. Som zvedavý na rozdielne reakcie. :-)))

DuPe

..stále si uvedomujem ako rád by som bol profesionál..ale neštudoval som fotografiu..a predávam asi tak ako plno dnes šikovných amatérov...ktorí sa nepotrebujú deliť o bežné denné cvaky,ale naozaj sa fotografii venujú naozaj mi nieje čo...závidieť

hasič

Sedí mi tá posledná veta od @SONY...

SONY-Cyber-shot-6.0

@DuPe Nech si každý diskutuje kde chce? Áno, aj to je názor. Ak máš záujem vytvoriť akési tábory, máš možnosť napísať na tému "fotografia na Flogu" akýsi článok, ale na "Blog". Dúfam, že si uvedomuješ rozdiel medzi profesionálom, ktorý sa fotografiou zaoberá celý deň, tento odbor vyštudoval, má množstvo vybavenia, svoje fotografie predáva a medzi amatérom, ktorému sa niečo zapáčilo a chce sa s tým podeliť.

DuPe

schvalne nekomentujem svoje fotky...kvoli nazorom ludí...nech si každý vezme...čo potrebuje :) Toto bolo konkretne jednemu...spáčovi... ..nech si každý diskutuje kde chce...skor mi pride,že tento stav,keď sa všetci majú radi...viacerím vyhovuje...peace

SONY-Cyber-shot-6.0

Niekto by dal dva pohľady. Jeden: Foto ako také nula celá nula krát nič. Druhý: Mohol si priamo napísať do priestoru pod foto, aby sa "flogáči" zapojili do diskusie pod ...admin flogpost 3... No a práve preto : ***** :-)

PaliG

:]

LuckaF

tento flog kráča cestou sedmospáča..

golopeter

Ja pomalilinky do penzie:-)

Chaine

až do.. neba :)

leVarie

každý má svoju vlastnú .... cestu...

hasič

Bude z Teba stopár????

DuPe

..do neba :)))

bzuko

áno oni vedú presne k adminovi

whitehill

aby sme sa stretli v lepších časoch....

oto56

... on len cupitá, krok neurobil.

dede-cek

To je otázka!+++++

entvafangornova

:D vidíš u mňa máš na Tvoju otázku odpoveď ;)

entvafangornova

hmmm