Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Večer nad dolinou Kúr

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Flamo

Tak nech s tým nemáš veľa problémov a starostí a hlavne nech ti to opravuje nejaký odborník a nie klamár a zdierač. Bohužiaľ, takých je dnes v servisoch väčšina. Hlavne, že tebe sa nič nestalo. A vďaka za prianie ;)

nefotim

Flamo, si naozajstný expert...hoci sa to zvonka nijak nejavilo a auto zostalo pojazdné..holt v útrobách dnes nie sú len štyri valce a prázdno, takže ... bude sa toho veľa meniť, zatiaľ prajem zdar a aspoň takto opozdene šťastné kilometre :)

Flamo

Nefo, vôbec sa ti nečudujem, že ti nebolo do písania... Netuším, ako to je s tým hviezdičkovaním. Asi si vymazala viac, ako si pridala. Treba napísať adminovi a spýtať sa, ako to je. Ja som tu za tých sedem rokov nevymazal nič. Aj tak si staršie stránky nikdy nikto nepozrie a aspoň pre seba tam mám staršie fotky, ktoré už dávno nemám v počítači, ani nijak zálohované a vidieť, ako som sa vyvíjal :) Dúfam, že tú búračku odnieslo len auto. Čelné nárazy do pevnej prekážky bývajú velmi nepríjemné aj v mestských rýchlostiach. A tá tvoja posledná veta... bohužial je to tak, čistá pravda.

hasič

Paráda!

kajka

krásna scéna!

nefotim

ahoj, Flamino:) no naozaj mi nebolo do písania za posledné dni....a potom, človek tu stratil možnosť hviezdičkovať v roku 2013 blahej pamati to súťaže, ked náhodou kicidentaly, vymazal si staré nehodné fotky a odvtedy som nikdy nech som pridala hocikoľko nedostala späť možnosť hviezdičkovať..trvá to dva roky,.tak to doprajem aspoň tým čo to radi...pozri, práve som sa vrátila do klubu znovuhavarovaných :) celkom náhodou pri ceste na plaváreň stretla som veľkú búračku a príšľap na brzdu ma stál na mokrej vozovke hodiny a čelne do muriku oplotenia domu...prečkala som zdlhavé policajné zápisy dvoch buračiek, odplávala svoju hodinku...a za ten čas na celom flogu pribudlo cca 20 komentárov.....svet sa spojil na internete aby sa načisto pre nedostatok času čo najviac jeden od druhého oddelil, amigo :)

Flamo

Ďakujem ;) Nefotim, vďaka za krásny komentár. Ty si tiež nahodila krásne fotky, ale nemám ti ich ako pochváliť, keď si vypla komentáre... :/

nefotim

človek oživujúci pohľad na krásnu prírodu, také sa mi veľmi páčia a toto je veľmi veľmi vydarená kompozícia a scenéria prírody

jully

pekné