Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Malý klaun a veľká tuštička- I.

Ráz v cirkuse som zažil vystúpenie veľkého a malého klauna. Veľký klaun sa smial a zabával, nato vošiel malý veľmi smutný klaun. Veľký sa ho pýta prečo si taký smutný. Malý hanblivo odpovedal, lebo som stratil takú malú tuštičku, (ceruzku). To nič ja Ti kúpim veľkú. A akú veľkú, pýta sa malý. Akú budeš chcieť! Veľkú ako strom alebo dom, pýta sa malý. Po dlhom hľadaní veľkú ako strom a dom však nenašli. Pri potulkách Slovenskom v jednom výklade som od fotil smutného klauna. Po čase v jednej záhrade som na fotil ceruzku väčšiu ako strom aj dom. Touto cestou ju posielam všetkým malým aj veľkým klaunom,ktorý by chceli mať tuštičku veľkú ako strom aj dom. Ďakujem tiež dobrému klaunovi, ktorý takú veľkú ceruzku vyrobil. Odkazujem všetkým veľkým klaunom aby v reáli robili tak aby malí klauni nikdy nemuseli byť smutní!!!. Váš veľký -malý klaun FOFA. Nehanbite sa kliknuť na vedľajší obrázok. @251996

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
fofa

@stekophoto, veľmi si vážim tvoj názor k tejto problematike. Táto fotka tu ležala bez povšimnutia 5 rokov. Tí čo to náhodou čítali pokladali takúto formu dôležitého posolstva za DETINSKÚ. ALE čo je dôležitejšie a krajšie ako vidieť okolo seba šťastných malých klaunov. Ešte ráz dík!!!

stekophoto

...máš veľké a citlivé srdce, vďaka za dôvernosť a opätovanie prejavu citu. Má to hlboký citový odkaz. Robím všetko preto, aby malí, nemuseli byť smutní.

fofa

Klik sem @251996

fofa

Nehodnotiť kvalitu - klik na ďalšiu.