Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Na sídlisku

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
J.BOND

OK ...

phpeckar

@Csonti: Ďakujem ti , že si sa rozpísal a upozornil na nedostatky, sám si uvedomujem, že mám čo ešte zlepšovať. Môj predošlý komentár rozhodne nebol myslený vznetlivo, bola v tom len čistá zvedavosť, chcel som ako vedieť, čo presne sa ti nepáči, nabudúce sa aspoň nad niektorými tvojimi pripomienkami skúsim zamyslieť a výsledok bude isto aspoň o kúsok lepší. Ešte raz vďaka a želám veľa podarených záberov.

Csonti

OK - chápem :-) 1. máš to strašne zašumené 2. slnko je prepálené, až Ti zničilo konáre toho stromu 3. vadí mi polovica stromu vľavo ( buď ho dám celý alebo vôbec ) 4. kompozícia - neviem, kam mám pozerať ( hore máš strašne veľa miesta, objeky sú dole natesno ) ĽDR je celý čierny - podexponovaný a chýba mi tu aj ostrosť. Samozrejme je to môj subjektívny názor, ktorý nemusíš prijať. Prepáč, že som Ťa nepotľapkal po pleci s plným počtom bodov ale možno Ťa to posunie :-) Prajem super svetlo a mier :-)

phpeckar

@Csonti: Tak mi prosím namiesto záplavy otáznikov povedz, čo by si zlepšil. Tvoj predošlý komentár pre mňa totiž nemá veľkú hodnotu. Kritiku beriem, ale k veci a konštruktívnu.

Csonti

skutočne niet čo vytknúť ????

duzo

***

Copaty

+++

Gabson

pekné, páči sa

Sykorka

+++

kajka

také mám rada