Vraj sa mi nemáš ,,líškať" mne to ten foto-graf orámovaný vraj Herbar popisuje, ja som Ti to len posunul, nemám viac slov k tomu, on neznesie kritiku a mňa kritizuje, no mne to je fakt jedno. Mohol Ti to napísať aj bez sprostredkovateľa, ja si ho už nebudem všímam.
prihlásiť / registrovať