Nahrajte fotku z vášho zariadenia

skákajúci krásavec...

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
MATYX55

Ďakujem za názory a hodnotenia !!!

Ludmar

pekné

chocan

pekne

golopeter

Vraj sa mi nemáš ,,líškať" mne to ten foto-graf orámovaný vraj Herbar popisuje, ja som Ti to len posunul, nemám viac slov k tomu, on neznesie kritiku a mňa kritizuje, no mne to je fakt jedno. Mohol Ti to napísať aj bez sprostredkovateľa, ja si ho už nebudem všímam.

Ján-K.

Fešák!

DL

Pekne

kajano

páči

rekmarek

páči sa mi