Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Krajina

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Majos11

krásne

Pancho

Naozaj ako obraz.

vanilka

+

Braňo

suhlasim s komentarmi vyssie :) ... ja by som asi ubral sytost farieb, ale presne ako si napisal kolko ludi, tolko chuti :) ....aj tak sa mi paci

poldo

tu sa farbou nešetrilo...

Mima

mňa presne to, čo ste skritizovali, zaujalo ;). Úprava fotky je zamerná, pôsobí na mňa ako obraz... Sýte farby tomu podľa mňa dodávajú šmrnc a tým sa líši od mnoho tuctových fotiek, ktoré sú na flogu... Ale samozrejme, koľko ľudí, toľko chutí ;)

Copaty

presne jak vraví @Ludmar je to presaturované

Ludmar

Niekoľkokrát som dnes otváral túto fotografiu a neodvážil som sa napísať svoj názor. Čo ma upútalo je krásna krajina, aj zarámovanie obrazu (možno tá cesta vpravo nemusela byť) a veľmi pekná, členitá obloha. Čo mi však vadí, sú príliš sýte farby a tým pokazený celý dojem z prekrásnej scenérie. HDR je podľa mňa dobrá vec, avšak nie celkom sa hodí prevedenie, ako v tomto prípade. Netvrdím, že nebolo potrebné použiť HDR (pokiaľ nemáš polarizačný filter), avšak v "jemnejšom" prevedení pre zjasnenie farieb a úpravu oblohy. Ber to, prosím, ako môj názor, ktorý samozrejme nemusí korešpondovať s Tvojím zámerom a predstavou.

Marcellito

nadherna

Mima

krásne..ako obraz

ivker

+

bzuko

pekné HDR-ko

kvoky

krásne

joha

pekné HDR-ko...

dana

+

moraxella

nádherná obloha:-)

marcelino

pekna krajinka

evina7

ako namaľované. krása