Nahrajte fotku z vášho zariadenia

zátišie s kvetom

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Ján-K.

Kdo si hraje nezlobí :-)

flora

nežné pohladenie

kajano

pekne

pepo55

@Ján-K. vďaka,,snaha je sa pohrať.ak nepraje počasie..

Ján-K.

Parádne! Nad Tvojimi zátišiami snímam klobúk