Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Vidmo

nemusíte hodnotiť, chcela som len ukázať...v priebehu pár minút sa krásny výhľad zmenil na mliečnu hmlu a na pár sekúnd sa objavila kruhová dúha...jej náznak je v strede...vidíte ju?? :-))

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
kalikami

krásne a zároveň nebezpečné, ak nepoznáš jej úskalia, pohltí ťa v svojej kráse... pekná

imagine

jééj, ďakujem Danka a Zuzka za vysvetlenie, ja som ju videla prvý krát a trvala iba pár sekúnd a kým som sa spamätala a chcela ju odfotiť začala miznúť... bol to krásny zážitok!! dúfam, že to znamenie je správne...:-))))

Zuzkakostik

Ahoj, Tatranci to volaju VIDMO, hovori sa legenda, ze ked vidis prvykrat VIDMO, ze ti hory davaju znamenie, ze si v nich vitana...ak vidis druhykrat, hory ta varuju, a kto ho vidi tretikrat, toho hory miluju a budu ho ochranovat, takze si mala stastie :))) http://flog.pravda.sk/zdenciflog.flog?foto=259615

daniela-quadrantid

ano moja, presne som ju videla, az potom som si precitala, som ti to chcela prave napisat, vola sa to gloriola, vznika to ohybom vokol vrhnuteho tiena na oblacnost, hmlu a pod., skoda, ze nie je vyraznejsia

sandokan

pááči sa :DD

imagine

helka, vďaka :-)

helka

paradicka

imagine

ďakujem všetkým za pristavenie na Kôprovskom....teší ma, že moje pohľady zaujali :-) Janko K., to je trefné prirovnanie...:-)) a zvášť ďakujem za pochvalu, cením si to... :-)

Marta

opravujem : súhlasím

Marta

aúhlasím s Jánom K.

Ján-K.

Paráda! Nuž počasie n horách je ako názory našich šéfov! Aj tie sa menia každú chvíľu! To nie je z mojej hlavy, mám to od jedného svojho priateľa horolezca ...:-))) Fotečka veľmi fajn!

ppp

pre mňa super ***** ( ... aj tak to tam "chodí"...) s úctou PPP

vsk

áno, taký bodík