Tento rok je žravého hmyzu veľmi veľa. Večer, keď zalievate je kvet v poriadku a ráno ho nájdete buď so všetkými listami ako tento, alebo predierkované ako prestrelené brokovnicou. Kvet zo väčšinou neprežuje a vám je akurát tak smutno, že mu nemôžete pomôcť. Klasické ekologické prostriedky totiž nepomáhajú, Jed by asi pomohol ale za cenu zabíjanie včiel alebo iného užitočného hmyzu. A samozrejme, že tie potvory nenapadajú len kvety (samozrejme si vyberajú tie najkrajšie) ale všetky rastliny.
Ale fotka je to pekná a hodila by sa na obal ekologického prípravku proti týmto žravým potvorám.
prihlásiť / registrovať