Nahrajte fotku z vášho zariadenia

jedna nočná

...neďaleko Levíc je to kompo dvoch fotografií, exif je jednej z nich...

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
cicka1980

je to ten pamätník čo je ma šiklóši , za levicemi a pod ním je cesta na zbrojníky ??? chcel som sa tam ísť pozrieť , ale toto foto ma odradilo !

entvafangornova

jéj, to som nevedela, lebo som mala pocit, že to asi na ten môj kompakt nebude. Hej mám olympus sp565. Idem kuknúť či sa to nedá niekde u nás. Inak zatiaľ som spokojná, ale dúfam, že raz sa zadarí niečo lepšie. Vdaka za info a pekný deň

entvafangornova

noo, tak jediná vec, ktorú z toho mám sú základy astronómie, istú dobu som chcela byť astronómom :) Bohužial môj foťák nemá diaľkovo ovládanú spúšť, takže viacej ako 30´ bez samospúšte nedám. teda to by som musela držať prst na spúšti a nepohnúť sa, ale možno skúsim, len asi komáre by nemali byť, však? :D Vďaka za info

gaspiT

..tak je to presne..:)

pegzley

+ treba mať aspoň základy astro, aby človek našiel polárku...

pegzley

správne jedna foto bola kvôli poprediu tých 35s a druhá foto bola rádovo v desiatkach minút.

gaspiT

super.. pre @entvafangornova: statív a otvorená uzávierka na niekoľko minút. Tu sa udáva 35 s, ale to sa mi nezdá, dráhy hviezd sú podľa mňa za dlhší čas..

entvafangornova

toto chcem aj ja vedieť, ako?

heluska

Poznám to je doslova odpudzujúce miesto samé výkali, plastový odpad a bordel kde sa len pozriete.Škoda pamiatky o ktorú nemá nik záujem.Ale je to realita stačí sa pozrieť po sidliskách ako Ľanová,PradiarskA,Textilná a ste v obraze kde sa nachádzate.Je to mesto Levice a hnusnejšie okrajové štvrte som ešte nevidel a to som už precestoval veľa.Veľa nechýba a podobá sa to Luník.To dokážu narobiť naši spoluobčania.

helka

pecka...Janko,nech Ti výjde opať cestovanie a pošli potom fotky...

RasG

zaujímavý obrázok, zvláštny a pekný, páči sa mi