Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Pohoda pri potoku

Malá exkurzia po skanzene oravskej dediny na Brestovej pomaly končí. Dnu sme vošli na koči a keď niekedy prídete kuknúť na oravské dreveničky, tak Vás zo skanzenu budú vyprevádzať tieto húsky.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
helka

pekne,mile foto

konvalinka

len pridaj obrázky, tá Orava je fakt úchvatná a podmanivá :-)

konvalinka

a dráčik je samozrejme pre Teba :-)

konvalinka

vďaka za Tvoju návštevu ale najmä za túžbu po poznaní Tvojej rodnej - celý týždeň sme strávili na Orave, dojímavo krásnej, čarovnej, celý vesmír nám prial a čo všetko som na Orave stihla vidieť, uvidíš na flogu, a možno budeš prekvapený :-)

konvalinka

Jupiter, verím, že ma dnes rád navštíviš a že som Ti urobila radosť :-)

konvalinka

srdečne zdravím, Jupiter! ja len toľko, že celý vesmír sa spojil ... :-) ***************************************************** :-)

haramachovas

Kde sú tie časy , okolie príroda veľmi pekné. Odpoveď na Vašu otázku je to Karin severne od Šibeníka tečie cez to rieka Karišnica je tam nádherne ak si pozriete ďalšie foto je to tam všetko to okolie. Ak máte ďalšie otázky napíšte kontakt email...prečítam si to tu. Ďakujem

chrobacik

...pekné gagotačky...

Juraj

pekné

ppp

páči sa mi ...

Barabea

Nádherný kraj

IXYZET

peknééé

karpatcan

...pekný záber...

GabovaS

nádherné

hasič

Pekne to napísala Džamilka...

Tiger

Dobreeeeeeeee. :-)

beata

pekneeee

leho-tanka

ako napisala Dzamila,,,a foto je super,,,,

Džamila

Jupiter, krajšie zakončenie by sme si ani nemohli želať....mne osobne trochu vadí, že tie húsky nie sú biele, viac by mi to pripomínalo históriu, ale za to ty nemôžeš a tak ešte raz srdečná vďaka, že som si mohla prezrieť miesta a veci, ktoré sú mi ľúbivé, ktoré mi pripomínajú moje detstvo, mojich blízkych......snáď raz sa tam dostanem.....Toto sú veci, ktoré si na niektorých flogáčoch cením, že nám umožnia spoznať to, čo je nám nedostupné alebo to o čom ani netušíme a pritom je nám to srdcu blízke....VĎAKA...:-)

Marcela

včera sme uvažovali, či sa tam nepôjdeme pozrieť počasie nedovolilo