Nahrajte fotku z vášho zariadenia

cestou na Zbojníčku

Vysoké Tatry, Veľká Studená dolina

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
vlaha

julka som rád,že sa foťák umúdril

Ján-K.

Mne sa práve tá modrá na to páči!!! Tak ako Vierke!!!

VieraCerise

krásne foto, veľmi páči aj v tomto modrom prevedení :-)

bogdan64

pekna zima

ID

Pekný pohľad

julka

bibi ďakujem :-)) dnes už fotí nabielo a tak ako som zvyknutá :-)) asi to bolo tým tieňom a tým že zmrzol. a na nový foťáčik si už šetrím, lebo ježiško nepriniesol:-))

bibi67

dost tazko sa mi robili tie zabery, hlavne ak nemozem manualne nastavit clonu... :)

bibi67

ale julka myslim, ze to bolo aj tym slnkom, aj ja co som bol teraz v tatrach, tak takmer vsetky su modre, zelenu skoro nevidno (teda ihlicie na stromoch) a tak...

bibi67

vlaha, myslim, ze si julku potesil - asi bude mat novy fotak... :D)

vlaha

no môže byť ,že zamrzol,veď uvidíš ako sa bude správať ak nebude moc mrznúť. Posledná možnosť kúpiť nový :-)))

julka

vlaha Ďakujem ..no ja mám na dnešnú dobu starší model..dá sa na ňom nastaviť akurát tak fotenie von, portrét, a automatika(veľký rozdiel nevidno), skúsila som zmeniť na aparáte aj jas na rôzne hodnoty, ale to nepomohlo:-( inak je pravda, že zašlo slniečko za kopec a vznikali tiene, a už to nebolo to čo ráno ešte ma napadlo, že ked som fotila, tak mi načisto zmrzol a potreboval chvíľku na zohriatie a tak sa vypol..a potom už fotil len na modro:-(

vlaha

volá sa to vyváženie bielej a dá sa to nastaviť vo foťáku.Malo by tam byť viac možností npr. automatika,slnko zamračené a pod.Treba len skúšať.Ak to začalo robiť až neskôr asi sa zmenili svetelné podmienky.

julka

ďakuejm :-) inak mám na vás flogáčikovia otázku:...asi v polovici dňa mi začal foťák fotiť sneh na modro :-( čo sa stalo??? skúsila som ten odtieň stiahnuť ale veľmi nešlo, tak kto vie a poradí, budem len rada :-))

anina

pekné

bibi67

parada :)