Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Trick or treat ?

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
hersker

škoda tej malej chybyčky ale niekto nie je dokonalý... nápad a malby sa mi páčia :-)

helka

5*

marta.kalabova

mne to pripadá, že je to fotené ruka s mobilom natiahnutá pred seba... Keby to bolo z väčšej diaľky, viac priestoru a nie len hlavy, tak po pás napríklad, tak by to aj s rozmazaním bolo ešte duchovejšie a halloweenskejšie

SayS

ja si vážim každú kritiku a nevyčítam vám vás názor ani neodopieram . Len myslím , že na tejto fotke sa už vylepšiť nič nedá , ostrosť by bola potom umelá . Takže tak . A nechcem aby ste ani vy zanietili .

iygor

Ak dáš na verejný fotoserver fotku, rátaj s tým že aj keby bola úplne dokonalá (a táto evidentne nebola) tak nie všetkým sa musí páčiť. Vkus je subjektívny. A ak ti niekto napíše čo je na fotke nevydarené alebo čo by urobil inak tak si to váž, pretože napísať negatívky názor a podpísať sa pod to nie je samozrejmé a ľahké. Mrzí ma že si sa urazila, takže ti prajem samé "wow" komentáre k tvojej spokojnosti.

SayS

ďakujem všetkým :) vážim si vaše názory , a s @Ján-K úplne súhlasím . A Ďakujem :)

Ján-K.

Ja si myslím, že je to fajn tak, ako to je! Spomenul som si na slová Henri Cartier Bressona: "Tá fotka je síce ostrá, dobre exponovaná, len akurát nikomu nič nehovorí ...!"

duzo

Mne sa to páči.

nefotim

says :))) je to fotka skutočne ktorá MÁ pravo byť neostra...podmienky si vysvetlila..si super..../ani spravodlivosť nie je za každych podmienok spravodlivá* mne sa veľmi páči a snad neklamem ak poviem, že ja také strašidla by som ani nemala možnosť vidieť :))

SayS

Pozrite @iygor nie som profesionálka , som len 15 ročná baba , ktorá dala jednu neostrú fotku z Halloweena na flog . Takže vám ďakujem za vašu úprimnosť , no tentoraz sa nepoučím , pretože to je fotka , ktorá má právo byť neostrá ;-) . A ostatnýcm ďakujem . Vážim si to . ;)

Juraj

panoptikum hororu

leVarie

*

iygor

ok, dávaj kľudne fotky fotené mobilom (nie je podstatné čím je fotené), ja som len skonštatoval že je to neostré... ak je neostrosť kreatívny vyjadrovací prostriedok je to niečo iné, tu je ale jasne vidieť že sa jedná o nevydarenú neostrosť a u mňa by skončilla v digitálnom koši... ospravedlnujem sa za úprimnosť ale nevidím dôvod klamať...

nefotim

isteže flog je na to...dokonalé budú v múzeách, nie na flogu :)))

nefotim

ale upúta..a musí to byť helovínske...keby boli ostro vidieť strašidlá isto by sme sa ich nebáli *****

SayS

je to neostré , uznávam . Ale je to fotené mobilom a mali sme roztrasené ruky od zimy . Nedávam tu len "dokonalé" fotky ;-)

leVarie

neostré to je fakt, ale bláznivé....:-)

iygor

príliš neostré