Nahrajte fotku z vášho zariadenia

a ide sa do časopisu!!!

Milí flogáči a dlhoroční priatelia, chcem sa s Vami podeliť o svoju radosť a svoje dojmy, ktoré práve prežívam. Pred chvíľou som sa dozvedel, že táto moja fotografia bola vybraná a bude publikovaná v časopise umeleckej fotografie v zahraničí. Veľmi sa teším, a chcem Vás týmto povzbudiť a motivovať, že i keď fotka nie je topka a nemá niekoľko desiatok lajkov či hviezd, neznamená to, že nie je dobrá a nemá predpoklad na úspech. Pokračujte vo svojom úsilí, foťte pre radosť, užívajte si ten pocit zadosťučinenia keď sa Vám Vaša fotka páči a je len otázkou času, keď si Vás pani šťastena vyberie a odmení Vás skvelým pocitom z dobre odvedenej práce. Želám nám všetkým dobré svetlo a veľa zaujimavých fotografií :-) PS ... a prepáčte mi, že fotku znovu duplicitne zverejňujem ...

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
marvin

Gratulujem :)

POVY

wow.. užasné

mariano

gratulujem! nech sa aj ďalej tak darí...

JFK

Ďakujem Vám všetkým za povzbudenie ... fotíme ďalej, však sme všetci na jednej lodi :-)

FDV-VP66

Blahoželám - poznám ten pocit, keď je fotka uverejnená. Pár- krát sa mi to tiež podarilo. Mám zato, že i v Pravde by mohlo byť viac foto z flogu, to však od nás nezáleží. Želám veľa pekných fotiek ****************************************************************************

leviosa

zaujímavé foto, a gratulácia! Kde konkrétne?

hortinka

Úprimne gratulujem, robíš to výborne :)

harmonika138

Priznám sa,že nie som si istý,či dosť dobre chápem túto fotografiu,ale pochopil som veľa iných čo tu máš a páčia sa mi . Uznávam,že máš naozaj veľmi tvorivého ducha a súhlasím s tým, čo si napísal pod fotkou. Verím, že ak budeš naďalej pokračovať vo svojom úsilí, tých úspechov bude oveľa viac. Blahoželám a prajem dobré svetlo !

Robson65

a k tomu ephotu...keď pridávaš na ephoto, tak pridávaj fotku s velkosťou 1200 pix dlhšiu stranu, potom ti to spraví konverziu dobre...v podstate kludne mozes dat 1200 az 1400 dlhsiu stranu...ja davam 1200 a je to v pohode :)

Kosticka

ako išiel flogáč do sveta.......

Kosticka

ako išiel flogáč do sveta.......

batles

Paráda, gratulujem a teším sa s tebou. A myslím, že keby videli aspoň tvorbu na flogu, tak ti aj vernisáž urobia:-))). Mňa by napr. potešilo, keby len denník Pravda si vybral jednu z mojich fotiek a uverejnil ju. Raz som mal podobnú radosť, keď som mal obyčajnú fotku v Petržalských novinách. Fotil som dcéru v škôlke počas ich škôlkarskych olympijskych hier a jeden novinár ma poprosil, či by som mu nejaké neposlal.

majina

gratulujem ti a veľmi ti to prajem,ocenenie tvojej prace a času ,ktore tomu venuješ .-)))len tak dalej :-)

pepo55

paráda..poteší to,,

Robson65

gratulujem...ono je to o tom čo ja už tvrdím dávno a vždy tvrdiť budem, je rozdiel medzi fotkou lúbivou a fotko umeleckou, lúbivú pochopí každý, lebo je to pastva pre oči ale umeleckú každý nepochopí, ale je to pastva pre dušu...ja fotím z velkej väčšiny fotky lúbivé ale ty umelecké a ver, že tvoju prácu obdivujem :)