Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Vydrica

Bratislavská ulička vedúca na hrad

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
fujifilm

@Pa3kR širokouhlý zatial nemám :)

Pa3kR

Tak klobuk dole je nadherna aj ked ja by som tam dal sirokac chyba mi tam ten chodnik trosku je to krasne.

joha

vskutku famózne...

fujifilm

@duves @DUDIS ja som počul na tie novšie HSM dosť chváli, záleži aj asi o aký objektív sa jedná napr 70-200 od sigmy je rýchly dosť alebo 60-250 od Pentaxu (za tie prachy bodaj by nie) a čo sa týka 7D tá je tuším hlavne na šport atd preto je aj tak rýchla, Nikon tam má D300s ako konkureciu myslím. Ale je to aj dosť o objektíve a svetelných podmienkach.

DUDIS

duves nee 60 a 600 sa líšia hlavne telom - spracovaním, veľkosťou, priamymi voličmi.. 7D je trochu z iného súdku hlavne utesnením a horčíkovými zliatinami.. 2 procesory stíhajú celkom viac.. čo má však trochu negatívny vplyv na šum.. ale len máličko.. a hlavne najdôležitejší je rýchlosť objektívu (aj svetelnosť ale hlavne schopnosť rýchlo a presne zamerať) inak je to na nič..

duves

Heske HSM? Vieš čo, mam zakladak 17-70 HSM a nemam pocit, že by zazračne rychlo ostril. Kvalitne sklo je hlavne o dobrej kresbe. Dobre telo, poloprofi je predpoklad, jednak ma väčší počet ostriacich bodov a AF system je predsa len rychlejší. Profi už maju aj prediktívne ostrenie. A čo sa tyka Canon 60D je tak trochu 7D v prevedení light, než canon 600Đ s lepšími funkciami.

LuckaF

+

fujifilm

@marcani áno K5 je naj, potom je tam ešte 645d ale to je medium format. Pentaxi mám rád :) sú iné ako píšeš

bzuko

skvelé foto

Pancho

krasa.

marcani

Ten Pentax je super, ještě tak Ká - pětka, ta je ještě asi lepší, to by bylo něco. On má pro mne pentax velmi specifické zabarvení snímku, které vdechne někdy to tajemně neobyčejné kouzlo, nad kterým se tají dech ..... Až budu velký tak bych chtěl udělat takhle pěknou fotku i já :-)

RasG

nádherný obrázok (má veľké kúzlo)