Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Pod starou lipou ...

Vždy, keď vidím kvitnúť lipu, úplne sa mi vybaví vôňa detstva a skvelého lipového čaju s mliekom a medom.. Pekný večer všetkým prajem :-)

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
konvalinka

ahoj, Marienka, fajn, že si silná samostatná jednotka, ale zastav sa tu občas, najneskôr 12. septembra, dovtedy sa maj krásne a lietaj si slobodne s tým jednookým a inými :-)

entvafangornova

Marienka, chýbala si, snád tu aj dlhšie pobudneš, lebo Ti inak prídem metlu pokaziť, aby si tu zostala natrvalo ;) a tieto lipové jemnôstky môžem aj s tou omamnou lipovou vôňou.

LuckaF

vitaj, marienka, konečne dáke foto po dlhej dobe :) a konvalinka ti to pekne napísala..tak až zlezeš z kopcov a dovaríš lektvar nahoď o5 dačo, čo zavonia..trebárs horami.. inak lipový čaj je moj najobľúbenejší..ale žiadny sáčkový..každoročne oberáme a sušíme kvet :)

konvalinka

ahoj, Marienka, vrátili sme sa z Podbanského a širokého okolia, teda, Ti poviem, že som riadne vytešená... :-) a Ty, osôbka veselá, sem jedno foto za rok dáš, aj to je takô voňavô... peknúčke! maj sa pekne, tie horské velikány nech sa pred Tebou trasú! ♡

marienka

žeby áno? :-)

Tiger

Vari nie?

sima

krasne

nefotim

:)*

FDV-VP66

***

hortinka

Marienka vitaj späť s krásnym fotom tiež som sa nevedela nabažiť vône lipy a včelieho koncertu

petokato

príjemné, pohodové foto

golopeter

*+