Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Norbert ( Karabin 1 ) pre Teba !!!!

Je mnoho osudov. Niekomu život nadelil len samé pekné a príjemné veci. Iný má život popretkávaný bolesťou, trápením, žiaľom. Medzi nami - flogáčmi je priateľ, ktorého život nie je ľahký. Bojuje s neúprosnou chorobou, ktorá mu bráni žiť život naplno, tak ako keby bol zdravý, bráni mu vykonávať činnosti, ktoré mal rád a pomaly ho vzďaluje od reality všedného dňa. Norbert sa však nevzdáva, bojuje, miluje život, svojich priateľov, svoju rodinu. Podporte ho a pošlite mu touto cestou pozdrav. Fotku nehodnoťte, nejde tentokrát o hviezdičky !!!!

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Joe

...ach jaj...

leho-tanka

Zelam vela sil...

jano63

pripájam sa

Vetrik

Pekne si to napísala o Norovi, držím mu palce. Fotka je nádherná

Jarmila

Norbert držíme Ti všetci palce a obdivujem Ťa ako bojuješ s osudom a chorobou, drž sa

nobody

Norbert hlavu hore a samozrejme kopec pozitivnej energie.....!!!

Vicky7

Norbert. Držíme palce! Fotka je veľmi pekná.

mashakarolovdvor

milí moji priatelia, ďakujem Vám v mene sebe a predovšetkým Norberta za to, že ste sa v tom našom uponáhlanom svete zastavili a snáď aj zamysleli. Každé milé úprimné slovo má v tomto prípade cenu zlata. V ď a k a !!!!

tufi1

skvele:-)

LuckaF

pekná fotka, pekné prianie...tiež držím palce nech sa všetko zlé na dobré obráti

nefotim

viem o Norbertovi a spomeniem si občas večer a dodá mi to veľkú silu prekonať nezúfať ísť len s pokorou isť ďalej..."Maška" tá červená hovorí k srdcu a čo v ňom cítime...

furčake

Hlavne sa nepoddať...a vydržať! Všetko zlé sa raz pominie

helka

Mily Norbert,aj ja Ti posielam tiez velikansky pozdrav...mila Maska,krasne kvietky si mu venovala a ja len rada pridam taku radostnu novinu,ze Norbertovi /Karabin 1,malicky1/sa jeho zdravotny stav trosicku zlepsil...niektori flogaci sme mu prispeli financne na alternativnu liecbu a tomto cestou vam chcem znovu a znovu velmi pekne podakovat. A este jedno prekvapko,iniciator je nasa Maska...az to vyjde./verim,ze ano/...bude nas na flogu informovat!!!Drzte palce!!!

hortinka

verím, že foto poteší adresáta a dodá mu silu po prianiach, ktoré tu odzneli, ja sa tiež pridávam, želám veľa síl a vytrvalosti

hasič

Rád sa pripájam a držím palce. Nádej zomiera posledná...

milkafoto

Norbert. Vždy sa to môže otočiť k lepšiemu. Teraz ,v týchto dňoch sa z nemocnice vrátil náš priateľ. Pred mesiacom a pol mu nikto neveril, že sa vráti..............On sa nedal. Prajem Ti , aby aj Ty si vyhral nad zlou chorobou.

Ludmar

Veľmi pekné foto, ale ešte krajšia je ušľachtilá myšlienka, ktorá ho sprevádza. Musíš mať veľké srdce, že aj touto cestou chceš Norberta povzbudiť. A jemu prajem veľa sily, viery a vytrvalosti. Pokiaľ má človek okolo seba úprimných priateľov a blízkych, oplatí sa popasovať aj s tými najzložitejšími problémami, ktoré nás v živote stretnú. A ako sa hovorí ...vydržať..... .

TRA

Norbert vydržať, vydržať

marienka

veľmi pekná :-) A Norbertovi držíme palčeky... oplatí sa bojovať :-))

sima

nádhernéé