Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Bol to môj priateľ

Zriedakedy zo mňa spustil svoje nádherné, priateľské oči... a kamkoľvek som sa pohla šiel so mnou, Kamkoľvek som si sadla, on ... si sadol vedľa mňa - blízko aby ma chránil, s hlavou na mojich kolenách.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
mashakarolovdvor

ďakujem Vám všetkým za milé slová. Je to zatiaľ ešte veľmi čerstvé a to to viac boľavé. Možno, že o nejaký čas napíšem to isté ako Byron - pochválim sa novým psíkom. Zatiaľ bol Boston pre mňa jedinečným a nenahraditeľným

byron

Mám viacnásobnú skúsenosť, vždy som si povedal, že už psa nie, výsledok ? mám 6 ročného labroša, ktorý mi občas strašne lezie na nervy, ale to je nič v porovnaní s tým, čo mi dáva ... áno, sú to priatelia.

Juraj

strata priateľa vždy bolí

leVarie

*

LuckaF

na priateľov sa nezabúda :)

nefotim

*****

duzo

Krásne to vyjadrila @helka.Fajn foto.

Patrícia

Naozaj vyžaruje z neho dobrota...cítim s tebou aj môj psík odišiel na starobu.

RasG

bol naozaj nádherný psík!!!

Echinocactus

+

helka

Maška,nádhernú fotku si urobila Bostonovi.Ukladám ju k mojim obľúbeným. Poznám jednu povesť u Dúhovom moste. Keď zomrie nejaké zvieratko,ktoré je tu na zemi niekomu zvlášť blízke,dostane na na kraj Dúhového mostu.Tam sú krásne lúky,kopce a jazerá,majú tam plno dobrého jedla,pitia.I slnečného svitu,sú v teple a pohodlí.Sú šťastní,majú tam svojich kamarátov,až na jednu maličkosť,chýba im ich pán.Človek a pes. Príde deň,psík sa zastaví,pozrie do diaľky.Jeho jasné oči sa rozžiaria...opustí kamarátov a rozbehne sa zelenou trávou k obzoru,stále rýchlejšie a rýchlejšie.Objaví svojho ľudského priateľa a keď sa konečne stretnú,pevne sa objímu. V radostnom bláznivom vítaní psík oblíže tvár,ruky pohladia jeho hlavu a človek sa znovu pozrie do verných očí,ktoré nadlho zmizli z jeho života,ale nikdy sa nestratili z jeho srdca.Už ich nič nerozdelí.

Jarmila

najlepší priateľ človeka ,aj ten môj ma opustil