Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Spinkaj maličký

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Sjuzi

zaujalo, Je dobré keď sa niekto vyjadrí ako to spravil Tom a je tiež fajn keď to niekto prijme a spracujem ako Michals, keby to tak fungovalo ostávalo by tu viac Tomov a to by bolo v prospech veci :) zdravím maminu i dieťatko :)

mbfotoblog

niečo na tom je: najväčšie záhady sú záhady života(vytvorenia nového života), smrti(čo je po smrti) a lásky. to že máš potomka je také ohromujúce, nepochopiteľné (mystické), ako mohla vzniknúť tvoja "kópia". je to úžasný zázrak

maja

Ja hlavne Gratulujem k babetku je to zlate*****

michals

Mimina, nie nie my sa nehádame, ja som rád že sa tu fotky len nechvália ale sa aj kritizujú a úprimne kritika od človeka ktorý zasa vyzná má zmysel :) pohodička .... ja som tu fotku našiel na old disku externom má 4 roky a vyvolala vo mne silné emócie chcel som sa snimi podeliť z ľudmi čo tiež poznajú tú emóciu

Mimina

aaale,iba nechcem,aby sa to zvrhlo...šak nevidíš :-D smajlíky?

tom

Mimina, a toto ty máš odkiaľ, že sa hádame? Aspoň teda z mojej strany v tejto diskusíi nie je žiadne hnev ani nervy a vlastne som nič také nepostrehol ani v Michalových slovách. Kurnik, tu je tuším každá diskusia automaticky považovaná za hádku. :)

Mimina

michals,toto je pre Teba významná foto,to Ti verím a dávam Ti za pravdu,že po takom dlho čase čakania,keď už bol malý na svete,Ti na nejakej technike nezáležalo...ale na druhej strane tu je miesto na komentáre,a ten priestor bol využitý...a chalani,rozsadím vás,keď sa budete hádať,šak klídek,pohodaaaaaa....nem? :-DDD

tom

Jasné, byť na tvojom mieste, tak mi je celá vizáž fotky celkom fuk. Ale vlastne tým potvrdzuješ to čo som si myslel, a síce že tebe sa tá fotka páči možno skôr preto, že tebe sa pri pohľade na ňu vynára nejaký silný zážitok. Ale dáš to sem a pozerajú si to ľudia, ktorí dojem z toho zážitku v sebe nemajú, majú len túto fotku. A preto sa podľa mňa nemôžeš moc čudovať, ak na nich nezapôsobí tak ako na teba. No a u mňa je to presne takto... tvoje dôvody chápem, ale na mňa fotka proste nemá čím pôsobiť, možno tak tým efektom a aj to negatívne.

michals

Vieš tá fotka vznikla nie z fotoaparátu ale z videokamery 2mpix kde bol zrovna nastavený vodoefekt, inak v tej chvíli som ako píšeš cvakol, jedno však musím dodať pred tým než sa to stalo sme s manželkou absolvovali 18hodinový maratón pôrodu a v tej chvíli keď už bolo po všetkom som skutočne neriešil či je to tak alebo tak...pre mňa osobne je to spomienka ktorá mi pripomína ukončenie dlhej cesty príchodu môjho prvorodeného synčeka na svet a nech to foto vyzerá akokoľvek pre mňa je ok :)

tom

No dobre, proti gustu... Ale ak by som mal vyjadriť svoj názor, je to podľa mňa taká trochu záludná vec tieto efekty, hlavne pre začínajúceho fotografa. Jedna vec je tá, že na mňa väčšina týchto efektov pôsobí veľmi gýčovo a kontraproduktívne. Ale to je osobným vkusom. Oblasť, kde to škodí o kus viac je podľa mňa tá, že (súdiac podľa toho čo som videl na nete za ten čas, čo sa foteniu venujem) mnoho ľudí odfotí po každej stránke priemernú a pre citovo nezainteresovaného diváka nezaujímavú fotku, a tá originalita a zaujímavosť, ktorá nevznikla už pri samotnom fotení sa potom doháňa kadeakými efektami "vytvorenými" jediným kliknutím. A aby toho nebolo málo, takému človeku Často chýba aj ten cit v oku, aby ten efekt použil umiernene. Len môj názor, dúfam, že sa neurazíš.

tuxxer

no mne sa paci...ten namet.... je to dobré....vlasy vyzerajú ako kresba....je to zaujímavý napad, trocha by som sa viac z technikou podral, ale paci sa mi to...4*

michals

je to vodový efekt na väčšej fotke to lepšie vyzerá :)

tom

To vážne toto? Dbore, povedzme, že moment celkom fajn, ale technická kvalita je horšia ako hrozná, a čo tie farby? Tiež sa mi nezdajú zrovna vydarené.