Nahrajte fotku z vášho zariadenia

pre madame Fangorn

Posielam záložné okienko. Vlaňajšie z Montmartre. To je to, čo plni sny. Tak pozor čo si budete želať..........iba 3 želania

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Kosticka

ja neprezradím nič.....paráda

vlaha

dobré

helka

Milka,Entva...kde ste???

nefotim

ten koho hľadáš má pôstnu abstinenciu

hortinka

skutočne kúzelné okienko na správnom mieste, skvelé

konvalinka

kúzelné okienko :-)

sasenka-vlcica

milé :)

LuckaF

:)))

milkafoto

Všetkým Vám srdečne ďakujem. Nech Vám slniečko svieti a buďte zdraví. Vaša Miločka

milkafoto

Vzácna priateľka. Veď viete.Priatelia nerastú na stromoch. Keď ich stretneme musíme ich silno držať. Ja mám silný stisk............................. J.C. a pán docent. Zrejme majú tvorivú dovolenku. Po nej to bude ....bomba

Juraj

veľmi pekné

Pancho

Dobre urobene,take nezvicajne,paci sa mi to.

nefotim

tak proti tomuto nemôžu byť námietky, žejo

RasG

nemám slov, proste Kúzelné a Fantázia!

Chaine

oooo super carovne okienko... mne stacil komentar od Entvy... :))) Ale Entva prosim zajtra skusaj znova, pridem citat :)

entvafangornova

jéééééj, to je pre mňa? Mladý muž, TO JE MOJE OKNO!!!;-) to je TO okno? ste ho našli? budem musieť skúsiť aj ja ho pohľadať, potom by som mohla mať 2x3 želania, nie že by som bola náročná, ale... keď ja ich mám toľkoooooo. .. rozmýšľam.... po 1) aby bolo veselo! po 2) aby bolo veselšie! po 3) ďakujéééém že si a budeš, priateľka! ešte som uvažovala o návrate Járy C. a pána docenta na scénu, o tolerancie a celosvetovom mieri, zdraví a šťastí, o novom fotoaparáte, ponuke na výstavu v Louvri či v Tate Gallery, či Nobelovke za objav neobjaveného, ale tieto tri hore uvedené mi budú stačiť, na teraz. Zajtra skúsim znova:))))

Jaroslav-Tonhauser

Super...+++

PaliG

oo tak okienko hned vyuzijem :)

helka

Milka,to je úžasnééé...len tak potichučky si želám...ale,prezradím až po Entve!!!Krásny slnečný deň Ti prajem a ďakujem za milé písmenka pri Ronke...pozdravujem!