Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Stovežatá 10

Valdštejnský palác. Okrem sídla Senátu, sú tu nádherné záhrady, jazierka, fontány a kľud.................................S chuťou som si na trávniku zdriemla. Pekný nový deň prajem je dobre, keď rozkliknete

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
milkafoto

Ďakujem

Horacio-De-Angelici

šumná fotka...gratulujem

BUBNUphoto

gratulujem , Milka :)

Pancho

Ahoj Milka,gratulujem k peknej topecke.

Iveta-Zdenko

Gratulka k topke Milka

entvafangornova

škoda toho páva, ale čo ked on je taký hanblivý:) a ako vidím máme rovnaké myšlienky! funguje ten nový telepatický bluetooth.

milkafoto

Milá Chaine. Mením meno. Budeš sa volať Chaine-fajne.......Môže byť??? babička - ďakujem leVarie - tak to veru vyzeralo. Len neviem, či ich ryby hľadali, alebo to bolo naopak. I+Z - bolo treba. Behali sme ako o život.........každý deň sme si vybrali iný park na siestu. A to sa mi páčilo.

Iveta-Zdenko

Oddychofka v parku?:-)

leVarie

možno sa hraj na skrývačku - foto pekné

babicka

zablúdili v rákosí, pekné foto

Chaine

a chúďa Entva, hľadá metlu... supéééér

Chaine

No, Milka, teraz si mi dala... :)))) DDD p.s. radšej nie Chainechrapka, ale to len kvoli výslovnosti, aby ste si nedolámali jazyk... :))))

milkafoto

Belo. Veď ma aj nožičky boleli večer. Ale mám slušnú metlu. A teraz sa priznám. Tú metličku, čo Entva stále hľadá, som mala v Prahe ja. Ako záložnú.... Len to prosím nepovedz docentke. Mohla by sa hnevať...............Už som jej je poslala po papúchovy.

milkafoto

Chaine - aj a, že kto to tu chrápe? Veď som tu sama..........a to naša kamarátka. Budem Ti vravieť Chainechrapka.............dobre že???

milkafoto

Vážená. Nebudete mi veriť, ale som tak ako vravíte. ŠÁCHORIE, ZELENÁ VODA... /okrem trávy/. Mám aj dôkaz. Neskôr dám ....aby ste vedeli. Aj lodičku senátorsku mám . Aj páva mám...ale toho nedám.

Jaroslav-Tonhauser

Ako vždy-paráda...+

Dumbierik

fajn...

entvafangornova

jééééééj na trávniku pani profesorka? ved na vode je to príjemnejšie! najlepšie sa spí, ked sa dáte na pravobok, pritiahnete pod hlavu kus šáchoria a levitujete aj pól hodinu!

whitehill

Milka - za tak kratku dobu si pochodila toho hodne, zahradu mam rad Senat ako Domov dochodcov....alebo dobru trafiku nie....

dede-cek

Dôverne poznám. +++++

hortinka

Veľmi pekné, ...to bude Valdštejnský palác, v duchu som tipovala, skôr než si som prečítala popis:), je to skutočne kúzelné miesto ... aj Tebe krásny deň, Milka

Chaine

Milka super, zdriemla som si aj ja :))

helka

príjemné foto,Milka

Ludmar

Veľmi dobre odfotné. Naozaj upokojujúce zátišie.

marvin

pekné

duzo

Osviežujúci záber.Páči sa.

RasG

kúzelný obrázok (taký na potešenie oka)

moni36

+