Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Kuk

Táto fotka je neverejná
Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
rekmarek

Pekný drozd!

Simona

@KomisarRex, prepáčte mi to, že to teraz takto poviem: ste naivný, ak si myslíte, že to tak nie je. Administrátora som už upozornila, lenže to pre@Tigra nebude žiadna prekážka; on sa môže z toho iba smiať... obávam sa, že je to tak.

KomisarRex

@Simona, nejako mi nejde do hlavy ze sa ti kliknutim na @Tigtove fotky poskodil hardware. Ako si na to prisla? Myslis, ze jeho fotky obsahuju virus, ktory moze zapricinit znicenie casti PC(napr. pretazenim)? To by bola zamienka upozornit admina, aby si posvietil na jeho profily a aj na IP adresu, odkial skodi. Ja som na jeho nevhodne spravanie admina uz upozornoval, ale nedostsl som zial odpoved.

SONY-Cyber-shot-6.0

... tiež sa čuduje, čo sa to deje... biele a také studené...

harmonika138

@Simona - Česi na to majú dobré príslovie : " komu není z húry dáno v apatece nekoupí ". Je možné,že mu ide aj o toto. Vytočiť niekoho ako teraz Teba a potom sa na tom zabávať. Nenič si nervy pre hlupáka. Máš ich len jedny. Prajem pekný zbytok sviatkov , všetko dobré a radosť z fotografovania.

Gabson

pekné

hasič

Som akosi z toho prekvapený, je to skutočne tak?

KomisarRex

Simonka, to že @Tiger tu je škodná, už váčšina vie, aspoň tí pravidelnejšie návštevujúci flogisti. Zo začiatku som si myslel, že je to blbosť, keď na neho upozorňovali, ale nemýlili sa. Tento profil som si založil na to, aby som na to znovu upozornil a veľa flogistom som poslal link na moje jediné foto, ktoré odhaľuje aj jeho psychopatiu. Tento blbeček si založil na flogu niekoľko ďalších pseudoprofilov (@Voloda-Iljic-Ejnstajn, @Fotografista-komunista, @Karlove-Vary, @Vnuk-J.C, .......), aby mohol znižovať hodnotenia, zrejme mu to robí dobre. Na týchto profiloch má minimálny počet fotografií, aby mohol hodnotiť. Aby bol akože nenápadný, hodnotí si tieto fotky aj medzi týmito profilmi. Moje odhalenie sa tu však nestretlo s výrazným pochopením. Niektorí mi odporučili, aby som to nebral tak vážne, vraj to nemá význam, lebo ten človek nemá kúska sebareflexie. A mali pravdu. Ja som ho na odhalenie upozornil, on si z toho ale nič nerobí, škodí ďalej a jeho odpovede boli arogantné a posmešné. To, že je vulgárny, vieš nielen ty a nsozaj sa robí supetodborníkom na všetko. A je to vraj študovaný človek- lekár. Aj som už napísal (i jemu), že sa ním nebudem zaoberať, ale tebe som chcel aspoň potvrdiť, že tu o ňom vieme.

pepo55

sleduje,,okolie.

DL

páči sa mi...

duzo

Fajn.

vilo

Ten je krásny *****

Ďalšie fotky od Simona