Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Studenovodský vodopád -2

HDR

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
mariano

pekne

FDV-VP66

Pekný záber - voda je vždy krásna a vzácna * * *

Robson65

a presne toto dokáže vytočiť aj mňa...na potoky a vodopádiky si vždy beriem gumáky a scénu si prečistím, ak je to možné, tu by to možné nebolo...aj keď chápem, že tu by bolo odstraňovanie popadaných stromov náročné a asi by to zanechalo väčšiu spúšť ako samotné popadané stromy...aj keď prístup k udržiavaniu zaujimavých turistických atrakcií u nás a v cudzine je diametrálne odlišný (to sa mne nepáči)

harmonika138

@Robson65-niečo majú na svedomí ochranári niečo tí čo sa na nich vyhovárajú a potom tí leniví,ktorí čakajú,že to zhnije samé. Dosť krát sa mi stalo,že i na turistickom chodníku bol spadnutý strom ktorý bolo problém obísť a keď som sa náhodou niekoho pýtal prečo to niekto neodstráni,alebo aspoň nezpriechodní,bolo mi povedané, že v národnom parku sa také zásahy nemôžu robiť.- úplná sprostosť. Mal som tu trochu smolu. Prišiel som s výbavou, asi na troch miestach urobil pár záberov,náhle sa celkom zotmelo a začalo snežiť.Tak som to zabalil. Vďaka za zastavenie.

DL

Pekné

Robson65

studenovodské sú fajn, len ma strašne štve, že nájsť tam čistejšiu kompozíciu, bez tých popadaných stromov v okolí je skoro nemožné...mám odtial len detaily...:)

chocan

pekné

moto-foto

+++

J.BOND

ako Echinocactus ...

Echinocactus

*****