Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Ohniváčik

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Ludmar

podarené foto

harmonika138

Ďakujem všetkým za hodnotenia a komentáre.

golopeter

Veľmi pekný obrázok 📷👍

Ján-K.

Veľmi pekná! Aj ja súhlasím s @rylo. A dodávam, že je strašne veľa žravého hmyzu. Veľa kvetov nezakvitne aj preto, že majú požraté (úplne alebo čiastočne) puky

Jupiter

krásne

harmonika138

@rylo - je tak ako vravíš. Niet čo dodať.

rylo

Tento rok je aj kvitnúcich bylín neskutočne málo. Som bežné motýle ako Melanargie videl fakt po troche. 3 roky vzad aj stovky na lokalite. Je to tragédia.

harmonika138

@DL -ďakujem. Veď ani ja. Celkovo je motýľov veľmi málo.

DL

Peknučký Tento rok som ho ešte u nás ani nevidel:(

Echinocactus

Pekný.