Veľmi pekná! Aj ja súhlasím s @rylo. A dodávam, že je strašne veľa žravého hmyzu. Veľa kvetov nezakvitne aj preto, že majú požraté (úplne alebo čiastočne) puky
Tento rok je aj kvitnúcich bylín neskutočne málo. Som bežné motýle ako Melanargie videl fakt po troche. 3 roky vzad aj stovky na lokalite. Je to tragédia.
prihlásiť / registrovať