Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Kameňožrút by bol happy :)

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
jully

pekné

Gabson

veľmi pekné

kajka

a pekný záber

pepo55

ok

hugan

tie kamene sú dobré...

duzo

Pekné foto +zaujímavé komentáre.

Robson65

to @and: LEE filtre sú naozaj špička, len tá cena...ND1000ku mám VF Foto a tiež je v pohode, ale nevýhodou je, že je šroubovacia a musím ju dať dole, zaostriť, vypnúť AF, nakrútiť a fotiť, je to zdĺhavé a LEE sú doštičkové, tak ich len zasuniem...áno, používam len šedé na potoky, 1000ku a CPL...krajinkári často používajú aj prechodové, ja ich používam len keď nie je členitý terén, lebo potom ztmavujú aj vrcholce stromov a pod.

and

vyzerá to výborne (LEE), veľmi dobre vymyslené aj variabilné, predpokladám však, že najčastejšie asi aj tak využívaš šedý a polarizačný (možno sa mýlim), domnievam sa že ostatné sa dajú suplovať aj v PP ... - LEE je asi najlepšiou voľbou a to hneď od úplne prvého zakúpeného filtra !

Robson65

to @and: je to fotené v Grécku, je to štvorcový orez z farebnej a prevod, filtrov ja mám na milú kedveš, mám aj cokin systém, presne ten ako si mi poslal link, aj s prechoďákmi a aj s šedými neutrálnymi, plus mám aj tabakový prechoďák na západy a oranžový a ešte mám NDčko od 4-400, ale na tú ND 1000ku sa mi už nedá nič pridať...keď niečo došetrím, tak pôjdem do Lee systému, to je špička :)

and

diky za odpoveď, niečo takéto by bolo pred širokáč asi vhodnejšie, ale je to max. nepohodlné: http://www.prolaika.sk/e-shop/cokin-a-nd-gradual-kit-g250/ - inak tie kamene nemajú chybu ! - kde si to fotil ?

oto56

pekná

Robson65

to @and: hej, použil som ND 1000ku, len škoda, že nemám ešte niečo naviac, teda mám ale pred širokáč to už dávať nemôžem lebo mi potom robí vinetáciu, čisto s 1000kou nedosiahnem vysoké časy okolo 200sec. len keď je už slnko zapadnuté alebo musím velmi pricloniť a to už nie je dobre, objektív už stráca ostrosť...vďaka ti :)

AHA_photo

Pekné.

and

veľmi pekné, super - ND filter ?

Sykorka

+++