Nahrajte fotku z vášho zariadenia

moja závislosť :)

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
bembo

@nefotim. pokiaľ bývaš neďaleko galanty,alebo občas prejdeš okolo ,zastav sa vo VIP kafé.tam sa stretávame pri káve.aj Martin Juhás a aj Tomi Erdély.ja som tam každý deň po 9:00.tam by Ti kávička určite chutila(Lavazza)na parkovisku to vyzerá ako pred BMW servisom

bembo

@ rosaayphoto.cez týždeň sa dohodnem z Martinom Juhászom,dám Ti vedieť.možno by bolo aj nejaké fotenie.pozri si google Martin Juhász BMW.tak isto som v styku aj s Tomim Erdélyim(Šenkýř team Brno).to sú chlapci,ktorým prirástol zadok k sedadlu pretekárskych BMW,a sú fakt dobrí.chcel som si kúpiť BMW radyE46 M3 Coupé,ale keď mi prišiel dôchok musel som si kúpiť malú dodávku,ktorá ma vozí k zákazníkom,aby som prežil.

nefotim

len si dajte stretko..ja neľutujem toho s Flámom...pokecate, cvaknete...a určite ja by som aj pokávičkovala :)

rossayphoto

@bembo - to berem :) aj ja som majitelkou baworaku a milujem bmw <3

bembo

asi Ťa budem musieť pozvať na kávu do Galanty.tam sedávam pri kávičke mládencami ktorí pretekajú na Bavoriakoch, a majú veľmi dobré výsledky,najlepšie,tak I. aII.miesto.ak Ťa to zaujíma (M.Juhász,a Tomi Erdélyi) sú špica vo svojej triede.MEurópy.Bavoriaky sú moja srdcovka.

rossayphoto

@nefotim - velmi si važim tvoje hodnotenie :) potešilo ma to.... a aj ostatným ďakujem :) baworáky to je moje.. ach

hasič

Fajn reklamné foto...

mariano

páči...

Gabson

po rozkliku veľmi pekné

Sykorka

super

batles

Paráda, ako z reklamy

bembo

si ma naštartovala.ja som bol koncom 70-tych rokov v AMK Benzinol Bratislava ako mechanik v teame BMW u Zdeňka Haladu,ktorý ešte stále jazdí,hoci má za pár k 80-tke.táto Alpinka mala len okolo 150 kobyliek pod kapotou,ale už vtedy som si povedal že BMW je BMW.dnes už tie bavoriaky majú tých kobyliek trochu viac.poslal som Ti ako odkaz na môj flog Alpinu Z.Haladu.na tú dobu to boli super mašiny.

vevurkad

pekné ... bral by som len kto by mi tu platil poistku :(

Flamo

Inak, toto by mi sedelo do nejakého tuningového kalendáru. Dole by som dal dni v mesiaci;)

nefotim

:))...zmenila si štýl podpisu...urazila si vo fotografii veľký kus cesty...správnym smerom....mnohí to /aj napriek TOP fotke/ majú stále ešte pred sebou :)

Flamo

Prekráaasne 39ky. Pre mňa posledný pekný baworák.

kajka

spodok dosť ruší ten pekný vrch...inak pekné