Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Itálie II.

Zatial posledna rodinná, dovolenková bez umeleckej hodnoty, ako dokument v spojeni so zaitkami ma vsak pre mna obrovsku hodnotu. Tym chcem poukazat, ze aj fotografia, ktora nema umelecke ci ine mabicie, ma pre niekoho obrovsky vyznam a ma svoje miesto.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
alentica

vedela by som si ju predstaviť niekde na stene alebo tak podobne..... ale radšej by som sa tam šla pozrieť naživo...:-)

vnuk-J.C

suhlas

silvia.kordosova

krásne

ruiger1

ahoj @alentica rozumiem Ti, ja by som nieco spravil aj s lavou a aj s pravou stranou, kde by sa zas zislo cosi vyrovnat. Ja som vsak chcel poukazat na to, ze okrem expozicnych uprav sa pri rodinnych fotografiach az tak orezom a vyrovnavaniu nevenujem, je to pre mna strata casu. A nehanbil som sa ju takto sem zavesit. Samozrejme, ak by tuto fotografiu odo mna chcel do tlace na stenu, tak uz by mi to stalo za to, aby som ju upravil, vyrovnal linie. Dakujem za prijemnu debatu o fotografiach.

alentica

ja si myslím, že je tam veľká umelecká hodnota na tejto fotke :-) skoro na každom kroku v taliansku je niečo ..... zaujala ma hneď v náhľade...trochu ma prekvapilo, že je od Teba :-) / tipovala som niekoho iného/ pekné svetlo a atmosféra PS niečo s ľavou stranou by som asi skúsila niečo spraviť

Kosticka

ja som rozumela.....

ruiger1

ach tie moje pismenka, prijmite moje ospravedlnenie

Kosticka

V Rimini som bola tiež v júli 2013,parádička