Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Ako to, že si ma nik nevšimol...

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
reax

pekna fotka

Karol

5*

lynda

pekné

Jardo

ponuré - ale pekné..

Prach

Pekný príbeh, pretože keď ho personifikuješ (zameníš strom za osobu), vychádza z toho realita života. Tebou napísaný príbeh zobrazuje rodiča a dieťa.

helka

Ria,ja poznam tento pribeh z piesne Kluk a strom,nadherna piesen,naspieval Miroslav Cerny 5

Sjuzi

ako celok 5 príbeh dojemný

Ria

Prach, spomenula som si na príbeh z knihy OSHO, tiež opísal lásku človeka a stromu toľkou precítenosťou a vážnosťou ako ty. Písal v ňom o mužovi, ktorý sa ako dieťa hrával v jeho korunách a na noc prikrýval jeho lístím. Ten strom vedel o všetkom čo robil, ako sa cítil... Jedného dňa, keď muž dospel prišiel znovu k stromu a celý smutný mu vyrozprával ako rád by cestoval, videl svet, no nemá peniaze. Strom ho objal a povedal:"Zozbieraj moje ovocie a predaj ho, z toho budeš mať peniaze na cestu". Lenže mužovi to nestačilo, po niekoľkých dňoch z konárov stromu urobil veslá a z jeho tela loď .Muž odišiel, stál sa slávny a precestoval celý svet. Keď zostarol, jeho cestovanie prestalo dávať zmysel a jeho myseľ sa začala plniť myšlienkami na šťastné detstvo. Vrátil sa domov. Chorľavý a ubolený sa dotackal k pahýľu stromu a sadol k nemu. Strom ho už nemohol objať ani prikryť svojim lístím, len sa opýtal:"Odkiaľ si prišiel?" Muž povedal:"Z ďaleka, prešiel som celý svet".Strom vyriekol:Nevidel si niekde v tom šírom svete môjho chlapca, tak veľmi sa o neho bojím." a skonal... Ďakujem

vittok

4

divilek

5

Prach

Často si Ťa nevšimnem a ostávaš zabudnutý, keď všetko je dôležitejšie než Ty. Áno, prídem za Tebou, keď potrebujem pomoc, v čase radosti sa však s tebou nerozdelím. Nepovšimnutý, Čakajúci, Verný. TY.

ppp

... má v sebe zvláštne čaro - výborná

kalikami

pekná pocitová

jarne-slnko

pekné