Nahrajte fotku z vášho zariadenia

...

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Inkognito

pekna fotka +++++

hortinka

jednoducho pohladenie duše a s Robsonom môžem len súhlasiť :)

i.š.

este raz velka vdaka vsetkym

LuckaF

vystihnutá zimná atmo..páči!

alentica

páči sa mi

jully

zaujímavý záber, pekné

i.š.

dakujem Vam za zastavenie. sa tu rozmohla volajaka debata. :)) s urcitostou mozem povedat, ze ostrost je v poriadku. @Robson65 - este raz vdaka. ako som Ti pisal - "vsak zorganizuj" :D @Csonti - dakujem. som rad, ze sa pacia.

nefotim

suhlas plný s robson...aj preslnenia a prežltenia sa dá niekedy prehnať...to samozrejme nepatrí tomuto /skromnému inak/ autorovi

Robson65

to @moni36: Ivanovu prácu sledujem už dávno, na jeho stránke som bol už viackrát a práve toto je podľa mňa pravá krajinárska fotografia s umeleckou hodnotou, nie je lúbivá ako krásne farebné západy a východy slnka ale pre mňa má vysokú umeleckú hodnotu :) a myslím, že u takejto fotografie je mierna neostrosť (aj keď si tiež myslím, že tu nie je) alebo mierny šum, nie je vôbec chybou, skôr umocňuje umeleckú hodnotu...ale to je môj pohlad :) A Ivanove fotky by som si velmi rád pozrel na nejakej výstave, má velmi pekné kúsky na stránke :)

vojtoPN

fajn

Csonti

Ivan, Tvoje fotky sa mi veľmi páčia. Máš svoj identifikovateľný štýl a to je super. Toto foto vôbec nie je neostré ( a to mám 27" monitor ). Má to atmosféru !

i.š.

@moni36 - coze?!?!

moni36

príliž neostré