Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Trpáci sprejeri I.

Veru Mimina, ja by som im ruky dolámal a najmä tým čo to čmáranie obhajujú ako umenie. Nech si maľujú po svojich stenách doma. Sú to idioti.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
mmarross

ja som reagoval na to ze by si najradsej ruky dolamal tym co to obhajuju ako umenie... a svoj nazor na nicenie murov som tu uz napisal, treba si ich len pozorne precitat :)

Jozef-Dostál

Teší ma Tvoj súhlas

spravca78

Jozef plne súhlasím. Chcel by som vidieť či aj doma po stenách majú takéto "umelecké" výtvory...

Mimina

....no,to poteší... :-((((

Jozef-Dostál

Mmarross, Čakal som, že niekomu stúpim na otlak. Nechcem tu viesť polemiku o tom či produkcia grafitov je alebo nie je umenie. To či by som to dokázal vôbec nie je kritériom. Ale ide o iné. Nech si dotyčný vypracuje projekt, výbavy stavebné povolenie, zoženie peniaze, postaví múr, natrie si ho a potom si môže po ňom maľovať koľko sa mu zažiada. Predstav si, že by si si renovoval dom za veľa peňazí a na druhý deň Ti to niekto pomaľuje, ČÍMKOĽVEK! Nám sa to stalo. Za pár miliónov nám zatepľovali dom, pekne natreli a o týždeň bol pomaľovaný, hajzli!

Mimina

:-))

mmarross

modrofialovou:)

mmarross

ja ani netvrdim ze to na fotke su grafity:) to co si o tychto carbanicach myslim je tam aj napisane...

Mimina

mmarross,je rozdiel grafity a grafity...toto sú len úbohé čarbanice...ale ja mám vo svojom flogu jedno grafity,ktoré ozaj čarbanicou nie je...http://flog.pravda.sk/mimina.flog?foto=115790

mmarross

tak skus ty spravit grafity ked to vraj neni umenie:) ale inak s tebou suhlasim...