Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Dobrú chuť !!!

A aj toto je pravda ....

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
janulka

krásna foto ruky hovoria o mnohom prezitom.....

konvalinka

tu som sa dnes zdržala, zaujímavé čítanie :-)

jarka-kollarka

Veľmi silné a pôsobivé! Toto by sa malo dostávať častejšie do médií, nie tie namaglajzované chrťule s prázdnom v duši.

Sjuzi

moja úcta - perfektné

Misa-Chrkava

nadherna fotka...a tie ruky su perfektne..krasa...

palolo

... s pokorou sa pripájam ... veľmi silné ...

Teodor

Má to vnútorný náboj, pekné.

macciatko

ano Prof. Bobák ma mal na cytológiu v prváku, bola som v rámci cvik aj v takom labáku u nás na fakulte, CLEOM s elek. mikroskopom, musela to byť zaujímavá práca:) ja sa chcem zamerať na molekulárnu bio, kmeňové somaticke bunky ma lákajú:)

Mimina

hmmmm,ale taká fotka bunky myokardu by tiež mohla byť zaujímavá...

Jozef-Dostál

Pre Macciatko. Elektrónová mikroskopia. Zamerané hlavne na mitochondrie a celkom špeciálne : morfometria, to je štatistika (tvaro - metria) cytoplazmatických štruktúr.: Určite poznáš Prof. Bobáka. Mal som taký labák ako on teraz. Spoznali sme sa v r. 1969. Som od neho dosť starší, takže už si asi v obraze.

Ľubomir-Karšai

4

macciatko

tak ma napadlo, buniek myokardu..ako fotky alebo výskum?

macciatko

robila som prácu o morských rozsievkach ešte v rámci semináru nižších rastlín v 1. roč., len vtedy som nemala svoj mikroskop, tak som pracovala na katedre botaniky a fotky mi robil môj učiteľ na VÚVH, ja síce nemám taký vymakaný mikroskop ako oni tam ani foťák k tomu (tento môj ma mini kamerku k počítaču), ale na koníček mi to stačí, profesionálne sa venovať tomu nebudem:),pekná lokalita je aj v petržalke pri hrádzi a ČOV-ke, boli sme tam na Dinobryon a teda bol krásny, škoda že tento ročník budem mať dosť náročný, bakalárka, štátnice budem rada keď to všetko postíham, inak fajn vedieť že aj tu na flogu sú ludia takpovediac od fachu:)

Jozef-Dostál

No ja som začínal riasami vylovenými na Železnej studničke a skončil u buniek myokardu. Rozievky sú príma!! Hlavne tie staršie. Také kokolity to je krása. Tam sa bez mikroskopu nehneš! Veľa zdaru!!!

macciatko

ja to mám ako koníček :) živiť, ak sa podarí ma bude práca v labáku, mikroskop mám lebo ma bavia riasy a sinice, hlavne rozsievky:)

Jozef-Dostál

No Mačiatko, myslel som si že je to tak. Drž sa toho. Ja som podobne začínal keď som mal tak 14-16 rokov a potom ako dospelák som sa tým desiatky rokov celkom zaujímavo živil. Ale pri trochu väčšom zväčšení, tak do 500 000×.

macciatko

ahoj no fotila som cez mikroskop a je to fotka trvalého preparátu, čo bol k sade, noha muchy, akej to už naozaj neviem, nie je k nej popis iba nálepka Hausfliegenbein :)

agnela12

Tak toto je famozne...krasa...

katarina-benian

Krásna, mám rada motív rúk ... táto mi evokuje: "Chlieb náš každodenný daj ná dnes ..."

Jozef-Dostál

Monika, teším sa na mail.

snezienka

silná a nadčasová fotka

konvalinka

krása starých rúk, nádherné :-), 5!

mon1ka

...vďaka za ponuku:-) ...mrkla som na stránku...:-)) ...keď budem mať času na viac ako na kratučké vety na flogu počas občasných "občerstvovacích odskokov" od povinností, rada sa ozvem...:-)) Veľa zdaru!!!

Jozef-Dostál

Milá Monika, pracujem v oblasti v ktorej ponúkam pomoc na mojom vebe. Mail - adresa je na mojej www. Môžeš napísať - vysvetlím.

mon1ka

Jožko, tak touto sériou si ma dostal!!! Veľmi pekné, ľudské...nepracuješ Ty v takejto sociálnej oblasti (...keď si vezmem aj tie Tvoje experimentové série...:-)?