Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Drevená dúha

...nad ničomným svetom. Alebo : Kolo života a smrti. ZATLAČ F11

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
lubi

steko, ďakujem za privítanie, mňa veľmi teší, že si sa vrátil a ukázal niečo o čom premýšľaš, čím žiješ. Máš môj obdiv aj čo sa týka precíznosti týchto tvojich prác. lubi

alentica

tá dúha..treba nad tým porozmýšľať..

hasič

Toto je iný level...

Ludmar

veľmi zaujímavé foto

malinka

opäť veľmi vydarené ;) !

Echinocactus

Zaujímavé.

stekofm

@Simona ,,,,, tie veci zobrazené na snímke boli kedysi v najlepšom poriadku, dnes to však všetko úplne inak vyzerá, ten domček stou deravou strechou je symbolom vymierania vydieka a centralizácie do miest., Tá kukurica bola kedysi "košér", dnes je to Geneticky modifikovaná plodina, mali sme vodné elektrárne, ktoré nám bohate postačovali, dnes už nám je atomka málo. Systém si vyžiadal transportnú techniku, ktorá dnes je nám na škodu, preto tie elektromobily, ale kde vziať pre ne "tankovacie zástrčky".? Niečo nie je v poriadku ! Dúha - symbol pokoja bez potopy sa zmenil na číhajúce nebezpečie, že sa utopíme vo vlastných problémoch.

Simona

všetko je v najlepšom poriadku... asi....

Simona

tie dobré "veci" sú okolo - neviditeľné... asi... atď. ...

stekofm

@hortinka , áno dobrý postreh, Dúha ako duchovný symbol v prevrátenom svete, nadobudla v materiálnom svete drevenú podobu veľmi špatne fungujúceho kolobehu súčasného systému. Možno mám špinavé okuliare a špatne to vidím (a cítim).

flora

+++

hortinka

Znepokojujúce ..., tá dúha je super

greenhorn

Super

J.BOND

+++++

ruskovcan

pekné

spyro12

Dost zajímavé

harmonika138

pokračujem...nebude potopa sveta. Že by táto drevená znamenala,že nebude jadrová katastrofa ? ( ale teraz neviem či tie ženské nohy znamenajú absolútnu pohodu,alebo že už " je hore kopytami ".)

harmonika138

Dúha v Biblii znamenala, že už viackrát

Jano0626

Nadherny zaber!!!