Nahrajte fotku z vášho zariadenia

V jesennom parku

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Copaty

+++

ppp

Páči sa mi ...

Ján-K.

Veľmi pekná!

Chaine

moc fajn :)

hasič

Pekné foto...

jully

veľmi pekné

stekophoto

Ľudvo, ďakujem za obšírny popis dielka, veľmi by som si prial, aby to všetci aj čítali a odniesli si aspoň tie najzákladnejšie poznatky pri tvorbe snímania scény, lebo môže sa stať, že aj oni budú "skúšaný" podobnými pocitmi pri svojej tvorbe ako si opísal. Možno by sa im to potom zišlo vedieť, lebo veľa vecí nevieme pomenovať správnymi slovami, a tu je to "hotovka".

pepo55

pekná jesenná..

duzo

Nádherný záber.

hugan

páči

Ludmar

pre @stekophoto - snímok je urobený 14. októbra, takže ešte sýtejšie a pestrejšie jesenné farby sa až tak neprejavovali. Miešal sa len zlatistý odtieň listov so zeleňou, ktorej ešte bolo vtedy dosť. Do korekcie farieb som preto zasahoval len minimálne. Čo sa týka hojdačky, nebol problém ju vyklonovať, aby obrázok bol kompozične "čistý". Nechal som ju tam však zámerne. Mne sa javí ako skoro "stratená v priestore", ktorá v podstate neruší a obrázok tak verne zobrazuje skutočnosť. Nakoniec - aj hojdačka patrí do parku. Vďaka za postrehy.

leVarie

to @steko... v tom parku sa veru i teraz randí... :) a pekný pohľad

konvalinka

pohodička! húpačky sú vpredu v strede, volali sme ich v detstve kvargle :-)))

stekophoto

Veľmi pekný park a to množstvo lavičiek, fúúú (- tam by sa randilo). Veľmi mi pripomína park v Pezinku. Foto je zrejme bez silnejších úprav a tak trochu postrádam farby jesene ktoré všetci doťahujeme šúbrami v pp. Nerob to, je to perfiš - tú húpačku nevidím.

P-1956

pekné

Sykorka

pekný park