Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Keď sa zima opýta ...

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Tiger

vybjektívny (myslel si asi -objektívny) názor. Vybjektivny = vysokosubjektivny ... by si mal oceniť bezpečnostné prvky cirkulára, ktoré sú tak dokonalé, že môže s ním pracovať aj šikovná žena. Ocenujem ze ma vsetky prsty. Veril by si, ze sa stal taky pripad na Slovensku, ked doslo z totalnej amputacii, pacient ukazovak okamzite zachladil (bolo to v zime) RZP-cka bola asi do 15-20 minut s prstom na sale a chytil sa... samozrejme ze funkcnost nebola 100%, ale...

Ludmar

Pre @Tiger - cením si Tvoj vysoko vybjektívny (myslel si asi -objektívny) názor. Naozaj by to bolo dramatickejšie. Na druhej strane, ako pracovník v zdravotníctve, by si mal oceniť bezpečnostné prvky cirkulára, ktoré sú tak dokonalé, že môže s ním pracovať aj šikovná žena. Zrejme konštruktér mašinky viac kládol dôraz na ochranu obsluhy ako na predstavu fotografa. Ale vážne. Som rád, že si sa ozval.

Tiger

Na to aby bola dokonala (podla mojho vysoko vybjektivneho nazoru) by tam mali frkat piliny, alebo by mohlo byt vidiet zuby (nie tej tety, ale cirkularu). Fiat lux.

Simona

ďakujem @Ludmar za vysvetlenie, áno, bude to asi tak nejako...

duzo

Vierka je pracovitá gazdiná.

Ludmar

Pre @Simona - nesúhlasím, neviem na akom monitore pozeráš, ale hlavný objekt na foto je určite ostrý, to čo je neostré aj neostré má byť. Práve tým sa vytvára hĺbka obrázku. Na Tvoju otázku som už odpoveď raz dal. Vďaka za zastavenie.

Simona

trochu neostré foto... a to je žena tam...?

hasič

Aj mňa takáto činnosť čaká...fajn postreh

FDV-VP66

Pekný dokument - má ešte čo rezať**

pepo55

robotná to žena,,

Ludmar

Pre @Tiger - áno. Ale verím, že nie preto si mi strhol 1 hviezdičku. V každom prípade však od Teba by som očakával uviesť prečo. Nemaj obavu neurazím sa. Práve naopak.

moto-foto

+++

Tiger

to je zena?

ravic

... veru ... zima sa blíži ...

J.BOND

OK...

Echinocactus

*****

jully

páči sa mi

harmonika138

To je riadne historický cirkulár.

Gabson

pekná momentka

golopeter

™📷 🆗👍 ⭐⭐⭐⭐⭐