Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Do rodinného albumu

Retro pokus :)

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
hasič

Fajn portrétik...

duzo

Páči sa.

pterodaktyl

Ahoj, prebehol som tvoje zábery, nie je to zlé, samozrejme pár chýb sa nájde - ako napokon u každého, mňa nevynímajúc. Telo máš slušné, neviem, aké objektívy. Pri tomto zábere ak sa objekt mrví a hýbe, kľudne použi AF servo a sekvenčné a ak by ti to dovolil priestor, tak aj dlhé ohnisko a by si ho odpichol od pozadia. Neviem, či si prevod do ČB robil až v PC, alebo si to mal nastavené vo foťáku, prvá možnosť je lepšia. Veľa zdaru želám.

timino

@karamana Ďakujem :))

karamana

krasne

timino

@harmonika138 bohužial na oko zaostrene bolo, ale synáčik proste neposedí... tak skúsim AIservo :D

DL

krásne...

harmonika138

One shot by pri statických snímkoch malo byť v poriadku,len pri takej clone treba zvoliť príslušný zaostrovací bod v danej oblasti, mieriť presne na oko a príliš nemeniť polohu fotoaparátu.

timino

@harmonika138 : ďakujem za kritiku... som si toho vedomý... bohužial použil som 2,8clonu a v kombinácii s oneshot to urobilo práve toto. Do budúcnosti viem, že budem používať AIServo. Učím sa na vlastných chybách. bohužiaľ... :) Dobré svetlo aj ja prajem!

harmonika138

Pekný portrétik, pekná kompozícia, pekný chlapec, dobrý pokus. Do rodinného albumu určite. Aj inak. Trochu Ti ale ušlo ostrenie. Čiapka je na kraji ostrejšia ako oko. Prajem dobré svetlo !

timino

@Gabson Dik :)

Gabson

pekné, páči sa

timino

@flora Ď :)

flora

+++

timino

@moto-foto Vďaka :)

moto-foto

..páči sa..

timino

@leviosa, @batles Ďakujem :)

batles

Výborný pokus

leviosa

pekné