Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Blood Bath

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
DuPe

hehe..vitaj Tomas v zemi zasnubenej...že je to skvelá fotka Ti iste netreba vravieť...evidentne nemaju radi Pekné fotografie...však sú ich plné časopisy :)

momasko

@Pisti: staci ak mi ukazes takychto foto aspon 5 z toho miliona :)

Pisti

BEZDUCHA, TUCTOVA, KOMERCNA SRAčKA . AKYCH JE MILION KAM SA LEN POZRIES.

photographista

very sexi!

Tiger

Tato je tak asi o 20 az 30 % lepsia nez ta co je v TOP.

Echinocactus

+

voo

super!

ivker

+

Pancho

No coment,nadhera.

imrych

ok, nenamietam, iba som vyjadril názor, práca je to ale dobrá

cicka1980

haha zasa potvrdilo staré známe , flogáči nemajú ponatie o tom čo je dobré foto !!!!!! jednoznačne dnešná najlepšia fotka !!! (aspoň pre mňa ).

joha

skvelá práca, páči sa mi...

Ján-K.

Ja myslím, že je to veľmi krásna fotka a aj modelka! Domnievam sa, že sa modelka nebude mať rozhodne za čo hanbiť, keď túto fotku ukáže aj po pár rokoch! Ako modelka, tak aj fotka sú naozaj nádherné!

nefotim

pozrela som si ju, prezrela som dobre spodok a vyšlo mi že je tak zámerne dáva kresbu tvaru srdca, lakeť rezaný ma v tom ani nenapadol, ocenila som tu pracu s pozami ruk, absolut čistota pleti, farba unokatna korešponduje s make upom vyniká modrá dúhovky a vrcholí v kontraste belostnej ruky a teplej hnede na vrchu, veľmi krasne bez straty desiatky a ľerešnička v podobe svetlej linky okolo ramena *****

momasko

@imrych : ja mam zasady na haku preto takto...pri fotkach davam na svoj pocit :) nalavo preto menej miesta lebo som chcel mat oci presne v strede foto :) laket dole som rezal zamerne pretoze ked tam bol cely sa mi to tam dole zdalo prazdne a nezaujimave...no ale aby som bol aj podla pravidiel tak ak si foto rozdelis na tretiny tak oci su presne na prechode z prvej do druhej pretiny foto :)

imrych

odhliadnuc od jiného, ruka vľavo je príliš natesno k okraju a lokeť dole je odrezaný proti všetkým zásadam...hore by som tiež pridal malilinko priestoru...

granko

pecka !!!