Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Spomienka

Spomienka na Slovenské národné povstanie.. originálne zábery z preletu pilotov do Sovietskeho zväzu a lietadlo B-33 Fotku prosím nehodnoťte, dala som ju z vlastného archívu a prirodzene že som nefotila. Chcela som iba pripomenúť túto udalosť.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Vetrik

hore som písala že, že nebodujte.. nie sú to fotky, ktoré som ja fotila, hore som písala.. ale nedalo mi neukázať ich. Sú moc historické, vzácne. Ďakujem Vám že ste si ich všimli.

peg

toto nie je na body, ale rad som si pozrel

helka

Dakujem za spomienku aj ja, Vetrik!

Zuzi

Na udalosti akou bola táto netreba zabúdať. Ľudskosť si treba pripomínať.

gosssh

aktuálne, k výročiu ;-)

Marta

Vetrik, aj mňa si potešila. Myslím si, že takýto medzník v našich dejinách si spomienku zaslúži.

Ján-K.

Vetríček, ani si nevieš predstaviť, ako si ma potešila! Toto sú moje srdcové záležitosti! Vďaka za spomienku! Na týchto ľudí, ich činy a odvahu sa akosi veľmi rýchlo zabudlo... Som naozaj veľmi rád, že si ich pripomenula! Ďakujem Ti strašne moc!

Juraj

Iljušin 10 (vložené foto) bolo slávne lietadlo , vdaka za spomienku

leho-tanka

spomienka super..5*

Vetrik

odfoť, uchovaj, je to história.

mbfotoblog

ja by som takto mohol odfotiť fotky Štefánika :) moja prababka bola jeho sesternicou (približne, neviem presne ten vzťah), takže máme nejaké materiály

Vetrik

MB: ďakujem za názor, ale tie fotky sú tak znehodnotené, že som sa dosť potrápila, aby sa dali tieto dve vôbec zverejniť, nemám bohužial na to čas... Mám ich ozaj viac, sú veĺmi vzácne a moc spomienkové. Možno nabudúce. Istotne, kto sa zaujíma o túto historickú udalosť by si možno prišiel na svoje.

mbfotoblog

dobrý námet. ja by som zhromaždil ešte pár ďalších fotiek na túto tému, na fotke sú dve, čo sa mi zdá málo; rôzne by som ich dal cez seba (ako to je na fotke), akoby priamy účastník spomína (má ich rozložené na stole pred sebou)

Jarmila

5*

matway

za 5*

daniela-quadrantid

dobra spomienka..:)