Nahrajte fotku z vášho zariadenia

pohľad z chóra

nedalo mi takto vyfešákovať jednu krásnu, funkčnú kaplnku uprostred lesov v kúpeloch Sliač. Je plne funkčná, krásne zdobená freskou, má organ a bohoslužby sú vždy v nedelu. Poďakovanie patrí pánovi kaplanovi za umožnenie fotografovania a test organu v ľavom dolnom rohu.

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
Ján-K.

Veľmi pekná kaplnka a aj fotka! Veľmi sa mi páči ten prúd vonkajšieho denného svetla, ako vchádza dnu cez okno! Nuž ako čítam, tak si sa v kúpeľoch vobec nenudil ...:-)))

vsk

áno, gotická kaplnka no vrchol gotiky je v Prahe

MartinV

Super gotika :-)

vsk

Daniel a tá freska ee ?

daniela-quadrantid

tak pri takej kure clovek pride na ine myslienky, paci sa mi ako sa to namodrale svetlo prediera dnu

kalikami

pekne

vsk

ten farárko bol neskutočne ústretový, dovolil aj na organe zahrať, no nebol to taký s mechom klasik, ale modernejší. to jeden pán, kúpelný hosť potrénoval a pekne mu to šlo. Doma na to vraj hráva. Nobody, dávali aj co2 injekcie pod kožu do oblasti srdca a svalov, voskové obklady, rašelina a také kurátko masáže dávalo. A kúpel vo vani pri 37 st. to by som doporučil, balzam na všecko a ešte aj biovak bola paráda, tam som 45 minut v teplom plyne v pytli drochmal pri relaxačnej hudbe. Mám z toho aj fotku, no to je človek nafúknutý ako knedlík, tak to sem nedám lebo by ste sa tu pošúlali. :-DD

Juraj

pekné

nobody

clovece tebe ta kupelna voda pomutila hlavu......?!

ppp

nádhera ***** ( ten anjelik tam právom patrí) ... s úctou PPP

Jozef-Dostál

Stálo to za námahu! Je to výborné!

Jarmila

je to krásne , aj si si zaspieval z chóru , vieš ,že ja by som si to rada vyskúšala

helka

nadherne

vsk

fotka mimo rámu nie je upravovaná, bez blesku len pri svetle cez okno a dvere. Kvalita je taká aká je, lepšiu som nedosiahol s tou skrinkou.