Nahrajte fotku z vášho zariadenia

Podvečerný Trenčín

Podvečerný pohľad na Trenčín zo Štefánikovej vyhliadky v lesoparku Brezina. Od hradu vysvietená Ulica Gen. M. R. Štefánika hlavný cestný ťah 1/61 prechádzajúca cez PDR a pokračujúca ďalej. Na horizonte hrebeň Bielych Karpát, za komínom Skalka (341 m) s kostolíkom, nad ňou Vršatské bradlá s Chotučom. Pano 5 x portrait

Komentár môžu písať iba prihlásení užívatelia.
prihlásiť / registrovať
monj

...krásna, plná života...

Zuzkakostik

u mna definitivne za 5, tvoje panoramy ma "bavia" (ako by povedala Dara) :D

vorec

@SONY-Cyber-shot-6.0 na toto musím zareagovať, lebo ma to pobavilo. To je prvé ** druhé ** alebo tretie ** čo ste na flogu udelili? :) Ospravedlňujem sa za ten ironický podtón, ale keď vidím ako vy aj vaši kolegovia ládujete plný počet braku, ktorý by som ja osobne mazal už vo foťáku tak sa môžem len pousmiať. Že to tu tak chodí s ***** to postrehlo niekoľko všímavejších kolegov a môžete oponovať koľko chcete, to je objektívny fakt. Ale to je trochu mimo témy, ale ako úvod k problematike stačí. K veci: neviem či viete číťať myšlienky alebo je dedukcia taká brilantná že z výroku dokážete vytiahnuť môj myšlienkový pochod či dokonca názor, ale uisťujem že sa mýlite. Moja viac-menej spokojnosť/nespokojnosť má úplne iný rozmer/základ/korene diametrálne odlišné od toho čo píšete/vkladáte mi do úst. To sú drobnôstky ktoré tu nemám potrebu rozpisovať a pri ďalšej návšteve toho miesta sa ich pokúsim odstrániť ;-) Naopak, aby som sa obhájil, vôbec ju TIEŽ nepokladám za nevýraznú, neveselú, ponurú. Práve kontrast dňa (zvyškové svetlo na oblohe) a noci (svetlá mesta) ju robia pre mňa atraktívnou a zaujímavou. Ak je pre vas nočná fotografia len o tme, potom je to v poriadku, ja som sa snažil dať do toho viac. Záverom asi toľko, že váš názor síce akceptujem (aj keď má pre mňa minimálnu váhu), ale nesúhlasím s ním ;-)

SONY-Cyber-shot-6.0

vorec Keďže sám uvádzaš : ... s touto som viac-menej spokojný ... tak asi vieš prečo. Tiež sa mi to zdá akési nevýrazné, neideintifikovateľné... akési neveselé, ponuré aj po rozkliku. Tak napriek chválam iných, to všeobecne vnímam na 2,5.

Kalimerony

Hmmm. Dostal som nápad (ďakujem) ale kedy ho zrealizujem to neviem a či sa mi tá moja podvečerná Blava zmestí do objektívu. :-) Veľmi sa mi to páči.

ivan

Nádherné...!

ppp

páči ...

vorec

@Pete že skladačky :-) hej sem-tam sa zadarí, s touto som viac-menej spokojný, TN je fajn mesto

Pete

opäť jedna z tvojich vydarených skladačiek - kde ty na ne chodíš? v podstate nie príliš ďaleko - a preto klobúk dolu

lasky

pekne si to poskladal...

Pista

super

Marta

krásny záber na mesto v ktorom som prežila detstvo

kalikami

pekne

Bibuska

nadherne...

ivker

krásny pohľad

Džamila

nádherná panoráma, niekedy by som rada o panoráme "pokecala"...

Dumbierik

nonplusultra :)

Masyelko

waw - super... :)

DUDIS

super to je